fg

Problém s registrací na tracker.cz

Zkoušel jsem se registrovat před 2 měsíci a říkalo mi to ,že byl dosažen maximální počet registrací ,abych to zkusil později.Zkusil jsem to teď a pořád to stejný.Jak se tedy mám registrovat?

Odpovědi
Alesh

Prostě mají plno, no. Server nestíhá nápor, tak zastavili nové registrace a dali tam takové alibistické prohlášení jako error message. Moc naději, že se to výhledově změní, bych ti nedával. Mohl bys ale zkusit požádat nějakého registrovaného kámoše, aby ti nasdílel profil, tj. že se budete přihlašovat na stejný login. To by mohlo fungovat, zvlášť když mu pomůžeš zvyšovat ratio. 😉