led

To si piš, že si DÁM ZÁLEŽET tak, že bestie budou vrtět ocasem, jen aby už byly 30.4. na hranici! :)

To si piš! Když ten nebeský pirát Alendrone, ten symbol zhouby Lidu slovanského, bude stát na hranici, to ráda si přiložím „dříví do ohně“ pod laby aliendronovy, ať všechna energie z kyseliny, jež kape mu z tlamy, ať roztočí kola továrních, nechť lidé mají práci a ať matky mají jídlo pre děti, ať radost a smích Lidu pozemského je slyšeti až do dálav Vesmirních taky v uších malých aliendronů.
Uvolněte stavidla ropovodů a plynovodů, ať tečou do našich strojů a pecí, nechť nezdíra nás strýček Sam, taky ďaďa Váňa, nechť lidé neumíraji ve válkach, nechť lidé nedřou na cizím.
a teď ta trefa přímo do utečence(!) nebo záškodníka(!) aliena…
nechť hvězda, tá Jasná Betlémska hvězda míru v srdcích všech svíti na radost všech lidí, no dobře, když jinak nedáte, tak ať září radost taky pro tuláka z nebes, emigranta z hvězd aliendrona

Další odpovědi
Emefej

Jiná odpověď

Šel bych, ale manželka mě nepustí…

paul1

Jiná odpověď

Já nikam nelezu, su doma. Jen jsem manželku ráno trocha pocákal voňavkou. Ale po vajcu mi zapoměla dát 😁

hapiky

Jiná odpověď

Proč musí člověk stále konstatovat: Už to není jako za mlada.
Jako junáci jsme chodily dům od domu. Pomlázky bylo hafó, i nějaké penízky.
Lidé toho moc neměli, ale dávali s radostí. Dnes, když se máme v ČR docela dobře, chodí na pomlázku stále méně lidí, jakoby byly všichni z toho všeho unaveni.
Takže za mě jen 3 stužky a rodinná sešlost u nás.