Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

To si piš, že si DÁM ZÁLEŽET tak, že bestie budou vrtět ocasem, jen aby už byly 30.4. na hranici! :)

To si piš! Když ten nebeský pirát Alendrone, ten symbol zhouby Lidu slovanského, bude stát na hranici, to ráda si přiložím „dříví do ohně“ pod laby aliendronovy, ať všechna energie z kyseliny, jež kape mu z tlamy, ať roztočí kola továrních, nechť lidé mají práci a ať matky mají jídlo pre děti, ať radost a smích Lidu pozemského je slyšeti až do dálav Vesmirních taky v uších malých aliendronů.
Uvolněte stavidla ropovodů a plynovodů, ať tečou do našich strojů a pecí, nechť nezdíra nás strýček Sam, taky ďaďa Váňa, nechť lidé neumíraji ve válkach, nechť lidé nedřou na cizím.
a teď ta trefa přímo do utečence(!) nebo záškodníka(!) aliena…
nechť hvězda, tá Jasná Betlémska hvězda míru v srdcích všech svíti na radost všech lidí, no dobře, když jinak nedáte, tak ať září radost taky pro tuláka z nebes, emigranta z hvězd aliendrona

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Jiná odpověď

Šel bych, ale manželka mě nepustí…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Jiná odpověď

Já nikam nelezu, su doma. Jen jsem manželku ráno trocha pocákal voňavkou. Ale po vajcu mi zapoměla dát 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Jiná odpověď

Proč musí člověk stále konstatovat: Už to není jako za mlada.
Jako junáci jsme chodily dům od domu. Pomlázky bylo hafó, i nějaké penízky.
Lidé toho moc neměli, ale dávali s radostí. Dnes, když se máme v ČR docela dobře, chodí na pomlázku stále méně lidí, jakoby byly všichni z toho všeho unaveni.
Takže za mě jen 3 stužky a rodinná sešlost u nás.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek