Bakerek

Máte někdo zkušenosti s dětským kolem v odkazu níže?

Ahoj, prosím máte někdo zkušenost s tímto kolem pro dítě? Konkrétně s touto značkou? https://www.cy­klospeciality­.cz/woom/

Odpovědi
Smackdown

Proč by ne.

Bakerek

Proč by ne? Protože nevim :D Ptám se, kdo má s tímto kolem zkušenosti.
Jurku díky, jezdí se mu dobře, jo? A mohl si ho v obchodě vyzkoušet? NEbo odkud ho máte?

Jurek

Ano jezdí se mu na tom dobře právě…protože je lehké. Ano jistě, v obchodě (mluvím také o obchodě Cyklospeciality) si ho vyzkoušel.
Není zač 😉

Bakerek

Supr. Zítra tam hned zajedeme. Děkuji ještě jednou moc. Snad pořídíme

Jurek

Tak co, byli jste tam? Pořídili jste ? 😉

Bakerek

Ano byli. Kolo máme a jsem víc, než spokojený. Je super. Tak díky ještě jednou ;)

Jurek

No tak paráda. Není zač. Hlavně, že je spokojenost ;) tak se měj, čau

Jurek

JJ Woom kolo má syn. Dobrý značka za mě. Jezdí se mu na tom dobře. Je lehké.