escibe

Tlapka u psa

Nevíte prosím někdo co by to mohlo být? Začalo to asi před rokem bílým flíčkem z boku polštářku a psovi vadilo jít např. po štěrku. Teď se to rozšířilo a nechce se to zahojit a pes kulhá už u po chodníku. Byl jsem již o dvou vet. a vždycky dostal nějakou mast ale nic nepomáhá. viz foto

https://lh6.go­ogleuserconten­t.com/-Ies1PUWfQTk/U­bl47YRtXeI/AA­AAAAAAKOQ/4ZPU­yZAbv7E/w751-h563-no/DSC00215.JPG

Nejlepší odpověď
anonym

Toto moc nevypadá, že by zahojila nějaká náhodná mastička. Jestli se problém objevil už před rokem a ložisko se zvětšuje a stav horší, je třeba navštívit nějakou veterinární kliniku. Tam bývají lépe vybaveni diagnostickými přístroji, případně labolatoří a v neposlední řadě i zkušenostmi s podobnýámi případy.
Samotnou by mě zajímalo, co to může být a postup léčby.
Přeji vašemu psovi brzkou úlevu a dejte vědět jak to dopadlo!

Další odpovědi
beer

Toto spíš vypadá na nutnost chirurgického zákroku.. Zkusil bych poslat otázku s obrázkem na nějakou online veterinární poradnu, například
http://www.muj-pes.cz/veterinarni-poradna.php
Pokud budou při pokládání otázky problémy s obrázkem, kontaktuj je mailem.

anonym

Místo hledání nějakých online stránek veterinářů bude lepší s tím veterinářem mluvit osobně, tak vezmi psa a jdi na veretinu znova, netrap ho tak dlouho, vždyť ho to bolí, žádej RTG, asi to je hlubší, to mast nevytáhne.