Savier

Může tlak v hlavě vytvořit v mozku aneurysma?

Zdravím, už asi 3 dny mám tlak v hlavě, když se pro něco sehnu (před 12 dny jsem tady psal, že jsem ucítil tlak při sehnutí, takže už tou dobou se tento problém objevil, jenže teď se objevil znova a mám strach..) Dělám náročnou práci, takže je to opravdu nepříjemné. Jednou jsem se tak ohnul, že mi málem praskla hlava, zvedal jsem těžkou věc :( Může mi to vytvořit na mozku aneurysma (cévní výduť)? Mám strach že se mi kvůli tomu vytvoří. A když praskne tak se spustí krvácení do mozku kvůli té prasknuté výduti a často to končí smrtí. Má někdo taky takové tlaky? Asi je to kvůli vysokému tlaku, ale kávu jsem před měsícem vysadil, tak mi to připadá divné. Díky za rady.

Odpovědi
elkon

Jediná rada je jít k lékaři. Za tu dobu co vás to trápí už vás to mělo napadnout.
Pokud nejste hypochondr nebo troll.

quentos

Boy13 s novým nickem? A to „výduťi“ myslíš vážně?

Drap

Po netu neumí nikdo stanovit diagnozu, ani léčit. Navštiv lékaře, ten ti poradí. Vysazení kávy, neznamená, že nemáš stále vysoký tlak.

Mravenec

Ano, mám tlaky když sem píšou trollové a blázni, jako ty.

zjentek

Jo kamaráde, bejt tebou tak na velký moc netlačím a mažu k doktorovi!

Savier

Děkuji všem za rady.. Ale přesto mám strach 😭