Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Váš názor

Drží to prach, ale pěkně doplňuje a zútulňuje interiér :)
Líbí se mi na oknech záclony/ky.
V jednom pokoji mám měkko a tepleji pod nohama + odhlučnění ;D
S alergií jsem se rozloučila, takže za mne, alespoň trochu ano.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Váš názor

V zemľanke mi stačí udupaná zem a na okne mám rybiu blanu.
Pokiaľ by ste mali problém s alergiami prach, na textílie, alebo ste zúrivý technokrat a zástanca „Hviezdnych vojen“, zachovajte si byt ako holý hangár bez textílií
Pokiaľ vyššie menované problémy nemáte, doporučujem vám pre estetické zútulnenie vášho životného priestoru textílie podľa výberu vášho romantického snívania
Moja laická rada overená tisícročiami:
„Názory priateľov a múdrych radcov prepletané radami závistlivcov zvyšujú pochyby a zmätok v duši, len navrhujte priatelia, raďte radcovia, len sa posklebujte závistlivci, ja aj tak spravím po svojom.“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Váš názor

Všechno má svá pro a svá proti. Já v jednom pokoji mám, v jiném nikoli.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Váš názor

Asi záleží jaké, kde a kolik 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

V žádném případě, mám raději holý hangár

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Váš názor

Obecně jsem proti. Jako doplněk někde přijatelné… (Dokážu si představit předložku u postele – která se dá snadno vysát a občas chytit a vyklepat nebo vyprat)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

Váš názor

… dlažba se dá snadno vytřít a návštěva se nemusí zouvat … takže koberce za mne ne, ovšem v paneláku bych je volil, takže je to dle situace …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Váš názor

V zimě je teplo na chodidlech a nohy nenastanou.Pres léto se to snese bez koberce.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Váš názor

Koberce „zateplují“ , nejen fyzicky, ale i pocitově obytný prostor. Za mne vždy a všude, v obytných prostorách (pokoje, ložnice), koberce.
A údržba, v dnešní době, kvalitních koberců a s kvalitním vysavačem, pokud se člověk přezouvá, není až tak náročná.
A měli jsme jej i dlouhá léta v koupelně a pouze u vany byl PVC rošt.
Pochopitelně všechny syntetika, ne přírodní materiály.
V pracovních prostorách (kuchyně, kuchyňská linka) pak PVC (teplejší a jednodušší), nebo dlažba (chladná a složitější).
Ovšem dcera s manželem, která má 3 děti a plnou domácnost zvířat (psy a kočky), tak ti všechny koberce zlikvidovali a dali všude „plovoučku“. Ta se každý den musí, zejména vzhledem k pobytu těch zvířat, vytírat. Zde by se z koberců a jejich údržby asi zbláznila.
Ale, když k nim přijdu, je zde, aspoň to tak na mne působí, „neútulno“.
Takže, pokud nejsou zvířata, jedině kvalitní koberec ze syntetických vláken.
Pozn.:
Včil jsem zrovna jeden, v našem obýváčku propálil, když mi fest „zahořela“ v rukách, zkratovaná Li-Ion baterie 18650 a honil jsem ji hořící po podlaze, aby nechytl barák.:-(((
A manželka to (naštěstí) kvitovala: aspoň konečně zase vyměníme koberec (a vymalujeme). Za mě-uff, další práce. ☹ Ale aspoň mi ten průs.. prošel.:-)))
No a tak zrovna kupujeme opět nový. A teď zrovna mají v „Trendu“ slevu 36% a tak bude nový, pěkný a v rozměru 20 m2 za 4000,– Kč.;-)

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Jiří Bohumil: koukám, že u vás je díky tomu tvému bastlení občas veselo 🙂 Ale jinak mám na koberce stejný názor. Pocit útulnosti nic nenahradí.

před 2010 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ja, zjavne ako „starina a vykopávka“, mám zase radšej originál koberec, žiadna syntetika. To ani nekope tá nešťastná statická elektrina a človek sa potom nemusí zbytočne vybíjať na nesprávnom mieste.

před 2010 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek