motorku

Ulomil jsem termostat u topení zn. Ivar. Je závit toho ventilu univerzální, nebo si budu muset sehnat nějaký speciální?

Mám menší problém. Doma jsem ulomil termostat od ústředního topení a dnes začali topit. Nerad bych do jara nonstop topil a pak měl ve finále nedoplatek. Chci se zeptat jestli závit u toho ventilu je univerzální, nebo jestli si budu muset sehnat nějaký speciální/originál stejnou značku termostatu. Značka IVAR.

Odpovědi
Dochy

Jako termostatickou hlavici nasazenou na ventilu? Je několik používaných systémů, potřebuješ vědět jaký je ten Tvůj. Nicméně mnoho termostatických hlavic je už baleno zároveň s redukcemi pro asi 3 nejběžnější systémy.