hippeace

Taky vaše dítě neumí spojit písmena do slabik? Máte na to nějaký fígl?

sestra (1 třída) nedokáže spojovat písmenka v slabiky nechci jí ři kat že T a O je TO chci aby na to přišla sama nevíte jak na to?

Odpovědi
bolak

jako žádný písmenka? takže říká třeba „m a m i j á m á m h l a d“, nebo jen některý písmenka případně jí nejdou jen některý slova?

„TO“ byl jenom příklad nebo skutečně nedovede říct „TO“? pokud svede říct „TÁTO“ tak by v tom přece neměl bejt problém ne?

Přinejhorším je tu pak ještě > http://www.zna­mylekar.cz/hod­noceni-lekaru/logoped

bubukaa

Procvičovat,Proc­vičovat,Procvi­čovat

Conchus

Však ona na to přijde. Neuspěchat!

Děda Louda

To je důsledek dnešních pokusů o nové vyučovací metody. Nezbývá, než doufat, že se s tím nová generace časem vyrovná. Takových pokusů už v minulosti bylo, vzpomeň třeba takové množinové počty. Kde jsou?

Deli

Mám dceru v 5. tř. Když se v první učili číst, začínali s tříslabičnými slovy. Např. P E S. A děti četli jednotlivá písmenka několikrát za sebou, až se jim z toho ten PES vyloupnul. Zkuste pes, hop, les, moc… Paní učitelka je to naučila během jediného dne ve škole, až jsem žasla.