Avatar uživatele
Drap

Taky vás vyvede z míry, pokud je otázka zařazená do špatné kategorie ?

Mě osobně je to jedno. Může se stát, že se člověk splete, posoudí jinak ,nebo jen neví kam zařadit. Myslím, že to neni až tak nic zásadního. Nebo že by někdo odpovídal pouze na jednu kategorii?.Všiml jsem si, že některým to tady dost vadí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk, iceT, hanulka11, Damiana, briketka10, vlk samotař, anonym, patmull, anonym před 4303 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nevadí a nejenom proto, že sama často nevím do které kategorie otázku zařadit. Myslím si ale, že není těžké otázky pochopit i když jsou špatně zařazené.
Doplňuji:
Také si kategorií nějak nevšímám a klikám na skoro všechny otázky. Jenom pokud si nejsem jistá jestli tázající myslí otázku vážně nebo z legrace, tak se podívám. Ale i na nevážně myšlenou otázku lze odpovědět vážně.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
honza19hk

mě to je jedno,na některé otázky tu ani kategorie není.Např s tím vlakem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Abych řekla pravdu nějak zvlášť to nesleduji – myslím, že na tom až tak nesejde .Hlavně by se mu mělo dostat odpovědi ,kterou očekává na svou otázku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk samotař

Pokud to není závadná otázka tak je mi to jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

mě to nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Ja kategorie neřešim divam se spíš jen na nejnovějši otazky a tam to vidět nejde.
Někdy taky nevim kam nějakou otazku zařadit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No jistěže ano-začnu vidět rudě a nejradši bych tomu tazateli,ce neumí správně zařadit otázku pořádně flákla.....jó,kdyby tak byl po ruce.....

Samozřejmě si dělám srandu,je mi relativně jedno jak a kam je dotaz zařazený,totiž asi tak-já nečtu to prťavé, co je pod otázkou na hlavní straně a když to rozkliknu,tak tam už stejně není kategorie vidět(nebo aspoň já špatně vidím).
Kolikrát se chci na něco zeptat a kolonka kategorií mi taky nestačí.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

jen si zabrebentim,ze by to melo byt jinde,ale urcite me to z miry nevyvadi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Tak někdy správná kategorie pomůže k identifikaci otázky > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/k-cemu-se-pouzivaji-konvertory-a-co-to-vlastne-poradne-je

ale jinak je mi to naprosto 1…

Ona stejně většina mojich otázek dřív či později skončí v jedný společný kategorii, takže to nemá cenu nějak řešit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Teď už ne. Vyvádělo mě to z míry dřív, když se buzerovalo s přesunem. Vaše otázka týkající se psychologického rozboru masového vraha byla přesunuta do kategorie zábava…
Kategorie mě nikdy nebraly – je to vlastně diskriminace a zbytečná byrokaracie. Ale věřím, že někomu to přesouvání asi děsně chybí.
A stejně jsou ty kategorie nedokonalé a nedostatečné. Ještě je pochopím u nějaké techniky, ale i to jde v otázce vysvětlit nebo dát jen do závorky. Beru to takhle: zeptám se a fertig. Nač ještě lozit do kategorií a podkategorií. Blázinec.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Me ted vyvedlo z miry, ze tu jsou nejake kategorie ! -iv-

před 4303 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek