Drap

Taky vás vyvede z míry, pokud je otázka zařazená do špatné kategorie ?

Mě osobně je to jedno. Může se stát, že se člověk splete, posoudí jinak ,nebo jen neví kam zařadit. Myslím, že to neni až tak nic zásadního. Nebo že by někdo odpovídal pouze na jednu kategorii?.Všiml jsem si, že některým to tady dost vadí.

Nejlepší odpověď
anonym

Nevadí a nejenom proto, že sama často nevím do které kategorie otázku zařadit. Myslím si ale, že není těžké otázky pochopit i když jsou špatně zařazené.
Doplňuji:
Také si kategorií nějak nevšímám a klikám na skoro všechny otázky. Jenom pokud si nejsem jistá jestli tázající myslí otázku vážně nebo z legrace, tak se podívám. Ale i na nevážně myšlenou otázku lze odpovědět vážně.

Další odpovědi
honza19hk

mě to je jedno,na některé otázky tu ani kategorie není.Např s tím vlakem.

hanulka11

Abych řekla pravdu nějak zvlášť to nesleduji – myslím, že na tom až tak nesejde .Hlavně by se mu mělo dostat odpovědi ,kterou očekává na svou otázku.

vlk samotař

Pokud to není závadná otázka tak je mi to jedno.

balca

mě to nevadí.

Lukasy

Ja kategorie neřešim divam se spíš jen na nejnovějši otazky a tam to vidět nejde.
Někdy taky nevim kam nějakou otazku zařadit.

iceT

No jistěže ano-začnu vidět rudě a nejradši bych tomu tazateli,ce neumí správně zařadit otázku pořádně flákla.....jó,kdyby tak byl po ruce.....

Samozřejmě si dělám srandu,je mi relativně jedno jak a kam je dotaz zařazený,totiž asi tak-já nečtu to prťavé, co je pod otázkou na hlavní straně a když to rozkliknu,tak tam už stejně není kategorie vidět(nebo aspoň já špatně vidím).
Kolikrát se chci na něco zeptat a kolonka kategorií mi taky nestačí.....

pizlicka

jen si zabrebentim,ze by to melo byt jinde,ale urcite me to z miry nevyvadi.

bolak

Tak někdy správná kategorie pomůže k identifikaci otázky > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/k-cemu-se-pouzivaji-konvertory-a-co-to-vlastne-poradne-je

ale jinak je mi to naprosto 1…

Ona stejně většina mojich otázek dřív či později skončí v jedný společný kategorii, takže to nemá cenu nějak řešit.

Damiana

Teď už ne. Vyvádělo mě to z míry dřív, když se buzerovalo s přesunem. Vaše otázka týkající se psychologického rozboru masového vraha byla přesunuta do kategorie zábava…
Kategorie mě nikdy nebraly – je to vlastně diskriminace a zbytečná byrokaracie. Ale věřím, že někomu to přesouvání asi děsně chybí.
A stejně jsou ty kategorie nedokonalé a nedostatečné. Ještě je pochopím u nějaké techniky, ale i to jde v otázce vysvětlit nebo dát jen do závorky. Beru to takhle: zeptám se a fertig. Nač ještě lozit do kategorií a podkategorií. Blázinec.

anonym

Me ted vyvedlo z miry, ze tu jsou nejake kategorie ! -iv-