Aura

Taky Vás to na této stránce po rozkliknutí něčí otázky téměř okamžitě přeřadí do sekce odpovědí?

Myslím to tak, že když kliknete na nějakou otázku a dostanete se na stránku té otázky, tak namísto, aby se vám nahoře zobrazila otázka a podotázka, tak Vás to přehodí hned na odpovědi. Můj „problém”, nebo je to nějaké nová vychytávka tohoto webu? Myslím, že když jsem tu před pár týdny byla, tak mi to nedělalo. Pochopitelně to není nějaký závažný problém, ale jako vychytávka se mi to moc nelíbí. Je to spíš iritující, když si nemůžete ani přečíst podotázku a hned Vás to přeřadí na odpovědi – a to i když tam třeba žádné nejsou. Je taková „vymoženost” opravdu nutná, není přece tak namáhavé se kolečkem myši na ty odpovědi během sekundy podívat sám?
Jsem tu přes počítač, přes mobil jsem to nezkoušela.

S dovolením upřesním: Do „sekce“ odpovědí samozřejmě myslím jen to, že Vás to na té stránce přesune o něco níž – do polí, kde jsou odpovědi na tu otázku a není pak vidět otázka samotná ani její podotázka. Posune mě to hned pod to.

Odpovědi bych ohodnotila, ale píše mi to tenhle nesmysl: „<h2>Vyčerpali jste denní limit pro kladné hodnocení odpovědí.</h2><p>In­formace o kategoriích a bodování naleznete <a href=„/stranky/bo­dovani“>zde »</a>.</p>” Chápu, nějaký denní limit. Ale proč tam jsou ty znaky, které se používají při tvorbě webu, působí to nedokončeně nebo špatně nadefinovaně.

Odpovědi
Mr. Marek

Ne, u mě se to takto nezobrazuje. Já mám zase jinou ,,vychytávku", že se u mě nezobrazují všechny otázky, které jsem položil. 😁 Ale jak říkáš, je to detail.

jirka F

Právě teď se mně to stalo klikl jsem a po několika sekundách to skočilo na odpověď.

elkon

Ne.

Drap

Ne

kia

Kde asi soudruh programátor z NDR udělal chybu?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Mě štve, že jsem na své stránce, chci rozkliknout své odpovědi i otázky, ztmavne mně stránka, točí se uprostřed kolečko a trvá relativně dlouho, než odpověď otevře.
Někdy se nic nepohne a trvá dlouho, než se odpověď otevře. Stejně tak, jak to bylo na začátku změny vzhledu.

Dělá vám to někomu?

To vracení si neuvědomuji,.

Aura

Ano, to se mi taky děje. Například rozkliknutí kategorie odpovědí na mém profilu, ale i na profilech jiných. Trvá to celkem dlouho.

annas

Děkuji za reakci . Měl jsem obavu, že je to moje vina, myslím PC. Už jsem psala adminovi před několika dny, ale zatím se nic neděje.

Aura

Stačí rozkliknout kteroukoli otázku a jednu nebo dvě sekundy počkat a uvidíte. Nevěřím, že to dělá jen mně.

Mr. Marek

Tak máte pravdu, po nějaké chvilce to přesune. Já totiž kliknu na ,,odpovědět", čímž zabráním tomu přemístění. Asi bych to taky tak nemusel mít. Důvod je asi ten, aby si uživatel přečetl předchozí odpovědi, zda má smysl odpovídat.

Aura

Možná, ale zdá se mi to jako zbytečnost a spíš na obtíž. I když rozklinu otázku a kliknu ihned na diskuzi, tak mě to stejně přehodí na ty odpovědi. Ale víc mě štvě, že se ani nedá ani dočíst podotázka aniž by se ta stránka neposunula.
Asi to není moc očividné a důležité, když to někteří nezaregistrovali, ale mě to trošičku vytáčí. :) Vždyť je to nesmyslná vsuvka k tomuto webu. Něco takového nepotřebuje.

Mr. Marek

Tak ne každá potencionální ,,vychytávka" má jen své příznivce. Myslím (i dle odpovědi elkona) to prostě rozklikneme a dáme ,,odpovědět" a tudíž nám to nepřeskočí, nebo to nebylo tak očividné, jak říkáte. Zajímalo by mě, zda jsem jediný, komu se neukazují všechny mnou položené dotazy a tedy pro Vás Vaše dotazy.

Aura

Mně se zobrazují všechny mé otázky. U vás je nejstarší otázka, kterou na vašem profilu vidím 5 dní stará. Tady tato: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-puvodni-receptura-sladkeho-trdelniku-skutecne-z-madarska

Mr. Marek

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bylo-by-prospesnejsi-pro-usa-kdyby-ve-volbach-uspel-republikan-donald-trump-nebo-demokrat-joe-biden

Tohle byla první otázka.

Mr. Marek

Našel jsem až díky vyhledávači.

Aura

Tak to je zvláštní. Mně se to u Vás zobrazuje jen po ten 5 den a dál už nic. Asi další chybka těchto stránek.

Mr. Marek

A o tom mluvím (píšu). Ne, že bych denně koukal na seznam otázek, ale když chci např. obnovit otázku, nebo se podívat zpětně, zda ještě někdo nereagoval, tak musím přes vyhledávač. Zarazil mě nepoměr v počtu a zobrazených otázek. Také jiní uživatelé se již nemohou podívat na mé starší otázky.