janek66

Taky doprava. 🙂 Můžu mít na cyklostezce za kolem jako přívěs klasickou „káru“?

Nejlepší odpověď
Drap

Za jízdním kolem se smí vozit jen přívěs k tomu určený a je uplně jedno, kde jedeš

Další odpovědi
anonym

Pokud opravdu jezdíš po cyklostezkách, pak musíš potkávat běžný jev, kdy mají rodiče za kolem certifikovaný přívěs s miminem nebo batoletem.

venkovan

Řekl bych, že „klasickou káru“ – tedy takovou tu co je na motorkových kolech, a je široká skoro metr a lze na ni naložit dost přes metrák, asi ne, protože není ani schválena za tažení za kolem.