Kroupič

Také jste chtěli být popeláři a jezdit vzadu na autě když jste byli malí ? ? ?

Odpovědi
tom004

Myslím si,že to byl sen většiny malých kluků,včetně mně.

dědapetr

Ne.Chtěl jsem být policajtem jako můj praděda za první republiky s kohoutíma permy na klobouku,jak sem ho vyděl na fotce.

chudst

No jasne, presne jak pise Tom :) Bohuzel mu nemuzu dat palec, pac jsem je vycerpal. Je to sen spousty kluku: bud popelar, astronaut nebo detektiv :) Ja blbec vstaval v pul seste, abych se pokazde podival, jak vykladaji popelnici do auta. Obavam se, ze to uz je davno za mnou XD

janek66

Jistě že ano.
A moje oblíbená scéna z filmu Discopříběh je jak otec se synem pronásledují „Multíkáru“, otec naskočí vzadu na popelářský vůz a zavolá „můžem“…