elkon

Ne, magorů už je dost. Nemám v úmyslu se k nim přidávat.

Další odpovědi
zjentek

Jo, bude! Příští víkend ZCELA VÝJIMEČNĚ vyrazím do většího shopping centra, v mým případě konkrétně do Fora Nová Karolina (bo to mam kusek), abych se na vlastní bulvy přesvědčil, jaký vliv má příchod koronaviru na chování obyvatel! (;

led

Už samotná hrozba má vplyv na chovanie mnohých ľudí.
Preto, ak kašlete, zakryte si ústa. To nielen zo slušnosti, ale aj aby ste nešírili vaše súkromné bacily.

ten který je

Ono to bude mít vliv na většinu z nás. Až budou podniky krachovat a propouštět lidi, to bude teprve měla.

Ametyst

Nebude: do Skotska odletím, mám tam pobrexitová jednání. 🙂

Hlada

Přemýšlím, jak by se dalo na panikářích vydělat, když už jsem roušky nestihnul.

mosoj

Ubohost nejvyššího kalibru. Nakonec co čekat od člověka, který nechápe, že. Však já ti to připomenu. Nebude to tak dlouho trvat.

Kepler

led: tak jsem tu otázku myslel. Přimělo mě to dívat se na věc více realisticky, jako na bezprostřednější hrozbu, s tím, že asi nebudu navštěvovat akce s velkou koncentrací lidí a dbát na zvýšenou hygienu. Kašlat do kapesníku se už učit nemusím. Toho bohdá nebude, aby imunní aliendron ovládl celý svět!

led

Tak, tak,
to, Boh dá, nikdy nebude, aby člověk před aliendronem utíkal!

Kepler

mosoj: na ty tvoje pindy nejsem zvědavý, radši odpovídej na otázky!