badimira

tak proč všude potřebují buď plnoletost nebo souhlas zákonného zástupce,když maji občanky a jsou za sebe odpovědní?

Nejlepší odpověď
badisko

mrkni tady …;D…pls ..povidej nam o svych problemech …http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-poroc-stejne-vsude-potrebuji-souhlas-zakoneho-zastupce-kdyz-notabene-mohou-v-15-letech-sami-splodit-dite …http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-u-nas-davaji-patnactiletym-smrkacum-obcanky-kdyz-jsou-stejne-vyzrali-az-v-18 takze budto se nudis nebo nam ptoste nechces uvest zadnej priklad ..nebo mas problem …

Další odpovědi
anonym

protože v patnácti letech ti rupne v kouli a dáš si přes celý záda vytetovat nějakou šílenost, uši si necháš prošpikovat šílenostma a na bimbasovi budeš mít taky šílenost, ve dvaceti se budeš držet za hlavu, cos to tenkrát provedl, ale to už bude pozdě, tak třeba proto…

ReHu

To, že má někdo občanku neznamená, že je za sebe odpovědný.

anonym

Kolik podobných dotazů ještě hodláš položit? Nemyslíš že je na čase napsat konkrétně, co Tě vlastně tolik rozčiluje? Dalo by se Ti potom také lépe odpovědět.