Tak ja take neco pridam 🙂 Pred mesicem jsem z auta zahledla humornou scenku . 🙂

Manzel mlatil na ulici manzelku … vedle jejich syn si mezitim kopal s kaminkem ..jake narodnosti psat nemusim…:-) chlap vazil tak 50 kg. Kolem sel " normalni " chlap , asi 100 kg. Chtel branit pani , natahl mu jednu , beze slova..... a ta zenska se na nej vrhla. ! Ale ne na manzela , ale na toho jejiho ochrance !!! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
fcoop

Zeptal jsem se kdysi evidentně zmateného slepce v Metru,jestli nepotřebuje pomoc. To,co mi odsekl a scénka,kdy pak narazil obličejem do dveří – příště si to možná ! rozmyslím.

Další odpovědi
hanulka11

„no jasně je to její manžel a může si s ní dělat co chce“ taky jsem jednou takto pohořela ani to nebyly ony národnosti.
Dnes už jsem opatrná

barnajka

Já zase zažila, že paní chtěla pomoct jiné paní, která uklouzla na zledovatělém chodníku. „Nestalo se vám nic? Jste v pořádku? Mám vám pomoct vstát?“ A ta dáma, co spadla, odsekla: „A proč byste to jako dělala?! Jděte si po svejch!“ :))

Jednou jsem zase chtěla pustit v autobuse sednout paní, mohla mít kolem 65 let. Obořila se na mě, jen ať prý klidně sedím na prdeli dál, že prej zas tak stará není..

A potom pomáhejte lidem, že jo, když nevděk světem vládne :))

venkovan

Já se domnívám, že špatně vyhodnotil situaci – nebylo to mlácení, ale bodová masáž. Jen nevím jak se jí správně říká