Avatar uživatele
quentos

Tak co, lidi, budete dál klasicky spát, nebo si začnete šňupat orexin? ;{)>

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/272596-droga-vyvijena-za-penize-pentagonu-umi-nahradit-spanek.html

Přesně jak někteří píší do tamější diskuze – jenom aby to nezneužili majitelé velkých firem a neoznámili slavnostně zaměstnancům, že spát a odpočívat už není nutné, a tak patřičně upraví pracovní řád… ani bych se tomu tady v tom kocourkově nedivil.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, annas, suaeda, Georgo2010, Damiana, anonym před 4309 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nejlepší z té informace je to, že ještě 10 let se asi ten „prevít“ v lékárnách neobjeví. Pak už budu natolik stará, že bude všem jedno, jestli spím nebo ne.

Tohle je další šmejd, který jde svou podstatou proti přírodě. Během spánku probíhá regenerace organizmu, která za bdělého stavu možná není. Všechno se jednou zúročí a sečte. Potom se bude zase hledat protilék, který by následky orexinu vynegoval. Opět chytrý marketingový tah farmaceutického průmyslu. A lidé jsou tak hloupí, že na to zase skočí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Efchen

Myslím,že každé lidské tělo si potřebuje zdravě odpočinout alespoň pár hodin denně.
Hlasuju pro klasický spánek!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Kolega Edison ani žádnou chemii nepotřeboval a uměl to i tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vaiko

Hned co to bude v lékarne si to koupim a pak už pojedu nonstop a tím si o 1/3 prodloužím život. Spánek si myslim je v dnešní době stejně přežitek, který vznikl v minulosti jen aby vyplnil noční dobu. Takže pokud to půjde pryč s nim!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Jsem pro klasický spánek. Nic jej nenahradí. Ale předpokládám, že nová „droga“ pokud se dostane k našim studentům a dalším pokušitelům tak ji budou chtít vyzkoušet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

No hurá, já už dlouho řikám ségře, aby vynalezla nějakej „spánek v prášku“! Tak doufám, že to brzo přistane v ČR, protože já hodlám spát co nejmíň…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek