Miroslavst

Tak co, líbí nebo nelíbí??

http://www.you­tube.com/watch?v=X9_n8jak­vWU&feature=re­lated
já už stáhnul a poslouchám. <(.¿.)>

Nejlepší odpověď
martina1

Milý Miroslave,jelikož poslouchám E!E,Kabáty,Ko­munál,Matahari,To­tální nasazení,Nastarý kolena a podobné,tak tuto písničku neumím náležitě ocenit.Kousek jsem si poslechla,ale stačilo.To neznamená,že je ošklivá.

Další odpovědi
panenka

Písnička od Enrique Iglesias je moc pěkná tohoto zpěváka ráda poslouchám má moc hezké písničky.

vecernice

Ale jo,to můžu.

nabubindes

trochu staré aranžmá… já takovou muziku neposlouchám. naša Jarmila a Fleret je lepší.

lorja

Ano líbí.Enrique Iglesias dostal do vínku velmi sympatickou tvář a případná chybička ve zpěvu je mu povětšinou ženskou částí publika prominuta.