Anonym*

Synonyma ke slovu NAMYŠLENÝ

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jaké synonyma bych mohla utvořit ke slovu namyšlený, mají být: citově zabarveny výraz, cizi ekvivalent a přirovnání. Nic mě nenapadá. Díky za rady.

Nejlepší odpověď
annas

Není to tak těžké, zkuste využít odkazy na jazykové příručky

„namyšlený (hanl.) = nafoukaný, nadutý, domýšlivý, (neutr.) samolibý, povýšený“

https://www.nechy­bujte.cz/slov­nik-ceskych-synonym/namy%C5%A1len%­C3%BD?

Další odpovědi
paul1

Zeman. 😁

elkon

Fouňa.

Rokio

např. nafoukaný a nabubřelý

autacek

narcis

aliendrone

  1. aliendrone
  2. aliendrone
  3. aliendrone

4)…
Pak dlóóóuho nic.
Pak hromada trusu
A pak všechno ostatní. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.