petka.s

svet patří nám?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Nepatří. Pár elitních psychopatů si ho privatizovalo, a pomocí zkorumpovaných globálních politiků ho přetváří k obrazu svému.

Další odpovědi
paul1

Nevím, o co jde, ale byl to výborný film plný humoru.

aliendrone

Majetek nepaří tomu, na koho „je napsán“, nýbrž tomu, kdo se ho zmocní. 🙂
Giuseppe Doto (alias Joe Adonis). mafiánský kmotr.

VELICE moudrý člověk, o čemž svědčí např. i to, že na něj nikdy nikdo nespáchal atentát a umřel přirozenou smrtí v posteli. Prý střílel ještě dřív, než ostatní na zbraně jen pomysleli. 😉 😄

Lurius

Vlastnictví je duševní záležitost, která je závislá na tom kdo ji je ochoten respektovat

marci1

Když si uvědomíme, že nám nic nechybí, bude nám patřit celý svět.
😄

Rokio

Člověku žádný jiný živočišný druh nemůže konkurovat, takže z tohodle pohledu ano.

Drap

Tak tobě tedy asi ne!