_136

Proč čím dál více mladých lidí končí v kriminále?

Velmi by mě zajímalo proč v mém okolí čím dál více lidí kolem věkové hranice 18–35 končí na xxx let v kriminále a po určité době se tam zase vrací zpět,čím to je kde je problém sám osobně jsem byl v šoku že v kriminále končí lidé s velmi dobrých rodin. díky

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě proto, že porušují místní zákony. Jinak alespoň víme, jaké je tvé okolí.

Další odpovědi
xiperio

No základ je rodina.Podívejte se s jakými návyky už jdou některé děti do 1. třídy a zhrozíte se. Ani základní výchova tu není.

anonym

Asi je to tím, že se obklopujete nesprávnejma lidma.

Kryšpín

Poněvadž jsou vychováni v demokracii kde je vše dovoleno co není zakázáno.

Zvidatel

Protože je na světě čím dál víc lidí. Pak kvůli zanedbané výchově, špatné vzory a společnost, volné mravy, frivolní rodiče a fatálně neschopné školy. Čím dál horší mravy, ustupování od tradic, cti, hodnot. Žádné vzory, vůdčí osobnosti lidi jdoucí příkladem. Žádní idoli, alespoň co do mravních hodnot, lidi mají idoly v hercích, zpěvácích sportovcích, často i drogově zívislých nebo vedoucích celkově romzařilý život. Už nejsou kulty osobnosti, ale zato je kult drog, sexu a promiskuity, násilí, atd.
Vina klutury, politiky,– vedení a správy.

hapiky

Když mají své moto: Svět patří nám, nebo jejich domnělá chytrost je nad zákony či můžu si koupit i nedotknutelnost, to je cesta mezi mukly. Pak se diví, proč je jim ubližováno.