Avatar uživatele
Zlatý

Svěříte se ostatním v jaké profesi pracujete, eventuálně který obor studujete?

Tento dotaz je sice dost všetečný, ale může nám být k užitku při vzájemné výměně rad a zkušeností. Nyní jsem už penzista, ale celý život jsem pracoval jako ekonom analytik a ke konci kariéry pak coby specialista na investiční a pojistné produkty. Už téměř deset let jsem však mimo službu a za tu dobu se ve financích mnoho změnilo.

Tuto otázku jsem zadával domnívaje se, že téměř každý bude pyšný na svoje znalosti a dovednosti, natož studenti na obor, který si vybrali coby celoživotní povolání.
Mýlil jsem se, ale i tak oceňuji vaši skromnost jakož i ostych se zde prezentovat.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Nesvěřím. Toužím po tom bejt nezaměstnanej, ale momentálně je všude tolik volnejch pracovních míst, že prakticky nemám šanci splnit si svůj sen. Žijeme ve složitý době.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Já už mám taky odpracováno, ale dříve jsem se živil jako technolog v koksochemickém průmyslu, výrobě vakuových obrazovek, autochemii a výrobě průmyslových rozbušek.


Avatar uživatele
Zlatý

Pracujem v profesii, ku ktorej sa môže dopracovať každý pracujúci, bez ohľadu na kvalifikáciu, ale len dlhoročnou praxou.
Študujem odbor viac prakticky ako teoreticky, ako prežiť viac než 100 rokov života v zdraví, sile a pri rozume.
Jediným šéfom mi je čas, ktorý presne odmeriava dĺžku mojej pracovnej doby.


Avatar uživatele
Bronzový

Učím se na prodavače, ale studium bych chtěl ukončit, protože mě nebaví praktická výuka a přijde mi příliš časově náročná.

Teď se aktuálně věnuji pouze investování. Svůj kapitál mám hlavně v jedné velké půjčce. Dále pak ve stavebním spoření, dluhopisu a ve třech fondech. V menší míře mám své finanční prostředky uchované ve zlatě a stříbře a zlomek mých peněz je přeměněno na Bitcoin.


Avatar uživatele

pracuji jako Obchodník pro francouzskou firmu SUEZ Využití zdrojů a.s která se zabývá komplexní nabídkou služeb v odpadovém hospodářství - Odvoz, využití, recyklace a odstranění průmyslových a komunálních odpadů včetně nebezpečných odpadů, sběr a separace druhotných surovin, čištění průmyslových objektů, odstranění ekologických zátěží, havarijní služby a poradenství. Facility služby.

Zdroj: www.sita.cz/


Avatar uživatele
Zlatý

Externě a neformálně spolupracuji s týmem odborníků na rozkrývání sofistikované internetové zločinnosti.


Avatar uživatele
Bronzový

Pracuji ve stavebnictví,mám znalosti používání trhavin,základní výcvik záchranáře,jsem automechanik samouk a domácí kutil.


Avatar uživatele
Bronzový

Přídrž taška u velkého šéfa, který kritizuje ismus Ady, uljanovců i velkého bratra


Avatar uživatele
Bronzový

Já dnes už v důchodu. Takže vše už nemusím, ale pouze můžu. Jinak vše mám "specifikováno" ve svém "profilu", takže se s tím nijak netajím.
Profesionálně celý život elektro, v posledních cca 15-ti letech poměrně úspěšný OSVČ v tomto oboru, poměrně dobrý investor a zájmově vše ostatní, co zručný a zvědavý "bastlíř" obsáhne, od slaboproudařiny, 30 let využivatel PC (ne IT), kdysi i, v pionýrských dobách, tvůrce programů, opravář aut a motorů, práce ve stavebnictví, instalatérství všeho druhu, strojní i běžné zámečnické práce, stolařina, a.t.d. Zkrátka Ferda Mravenec:-)
Staré přísloví sice praví: "devět řemesel a desáté bída", ale asi jsem "výjimkou, která potvrzuje pravidlo". Vždy se mi to vyplácelo.
A jsem na to, co jsem v životě i ve všech těchto oborech dosáhl i dostatečně pyšný. :-)))
Jsem asi jeden z těch, kteří na tuto otázku neodpověděli "skromně a s ostychem", ale opravdu v duchu Tvého prvního odstavce Tvé otázky.
Takže mou skromnost a ostych asi neoceníš, ale k tomu přece Tvá původní otázka nesměřovala, pokud se nemýlím.:-)


Avatar uživatele
Zlatý

Jsem chemik.


Avatar uživatele
Bronzový

Aktualne nezamestany praci hledam jak se da protoze chci pracovat.Ono ale kdyz muzu kvuli nemoci pracovat jen na zkraceny uvazek a pritom mam jeste INV sic I.stupne tak je to tezke.


Avatar uživatele
Stříbrný

Jsem vyučený tiskař, posledních 22 let se živím jako fotograf.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

dudu

Člověče Rokio ty jsi se svým portfoliem přímo čítankový příklad moderního investora. Lukrativní je dnes také investovat do orné půdy.

Avatar uživatele
Zlatý

dudu

ad zjentek: Tobě bod nedám, protože jsi zatajil, že tam u vás v jakesik ďuře, ale pro PRAJZAKY je to tudyk CENTRUM SVĚTA j, jsi majitelem tvarůžkových dolů!

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

No a tak to vysvětli, proč mě nedáš ten bod?

Avatar uživatele
Zlatý

dudu

Právě jsem ho přidělil i když ti nevěřím ani slovo, natož dvě. Jinak se zdá, že na rozdíl od Tebe je zde většina velmi skromných jedinců, kteří se svojí odborností neradi chlubí.

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

Má to ale háček, já nekecal ;(

 

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1146
Zlatý annas 1033
Zlatý quentos 904
Zlatý mosoj 585
Zlatý hanulka11 556
Zlatý led 556
Zlatý marci1 547
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 392
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.