Svěří mi soud syna do péče???

Je mi 18,mám ročního syna a chci se rozejít s přítelem,pobírám pouze mateřskou.Myslíte že by mi soud svěřil syna do péče???V jakých podmínkách ho musím vychovát?Myslím vydlení,ptž bydlet bych snad mohla u otce.Uškodí u soudu když řeknu,že mám nového přítele???Prosím pište!!!Děkuji

Odpovědi
ReHu

Vše se posuzuje individuálně. Na to máme málo podrobností.
A s tím novým přítelem, malinko záleží také na tom, jak jste s tím původním byla dlouho atd. prostě, aby to nevypadalo, že přítele často střídáte. Tak to zvažte sama.

pondělí

nejvíce ve vašem případě,bude záležet,jak se k tomu postaví socialka,na vašem uřadě,
buďte s nima zadobře,