Mame syna ve střídavé péči, chci jej do své výhradní péče, co a jak mám udělat, aby mi jej soud svěřil do péče?

Zrušení střídavé péče

Nejlepší odpověď
kropitko

Bude třeba podat Návrh úpravu styku s nezletilým. Zároveň bych kontaktovala pracovnice, které vaše dítko budou u soudu zastupovat. Pokud se domluvíte s nimi, máte z poloviny vyhráno.

Další odpovědi
mardub4

V této choulostivé otázce by bylo nejlepší poradit se s právníkem. Asi by bylo dobré pokud je ještě malý říct, že mu nesvědčí stálé stěhování všech svých věcí atp.

rosa

Nejlépe se spojit s kurátorkou pro nezletilé děti. Zřejmě musí proběhnout soud – tak jako na výživné. Kurátorka bude zastupovat dítě.