HanakovaLuiz

Svatba v exotice – yachtwedding

Zdravím, máte někdo zkušenost se svatbou v exotice? Zaujala mě stránka yachtwedding, zprostředkovávali někomu z Vás svatbu?

Odpovědi
Justin1

Ne, svatbu jsem měl na radnici. V exotice to asi bude stát spoustu peněz. Pokud chcete mít děti, bylo by možná lepší svatbu v exotice nahradit úspornější variantou a ušetřené peníze nechat na potřeby dětí.

GabuleF

Dobrý den, můj brácha měl loni svatbu na Seychelách a vše jim zařizoval právě Yachtwedding. Co vím, byl moc spokojenej a fotky měli parádní.

Michálek1245

Já si myslím, že hodně záleží na tom, jak to chcete vy. Je to přeci vaše svatba. :) Takže pokud máte rádi podobné aktivity, tak do toho jděte. Lidi to pochopí a kdo s tím bude mít problém, tak nepřijde. Ono dneska se ty svatby fakt mění. Svatební portrét už taky nevypadá jako z minulého století, ale fotografové dokážou udělat krásné fotky i ze dvou šeredných lidí. 😁

GabuleF

Ano, brácha vše řešil po e-mailech a po telefonu. Tady máte odkaz, kde najdete veškeré kontakty https://www.y­achtwedding.cz/cas­te-dotazy/svatebni-cestovka-kontakty/

HanakovaLuiz

Moc díky za komentář :) Jen co se s přítelem domluvíme na destinaci, tak je kontaktujeme. Nevíte, stačí je kontaktovat přes e-mail?