Elile

Studovat medicínu tady nebo v..

..zahraničí? Co je lepší? Když ji vystuduji zde a pak pojedu do zahraničí už s titulem nebo, když vycestuji hned po střední??

Nejlepší odpověď
www

Záleží na tvých finančních možnostech a škole, kterou si zvolíš.
I u nás jsou školy s dobrou až výbornou reputací i v zahraničí, stejně jako tam se ale najdou i školy uznávané méně.
Použij možností internetu, hodnocení škol ap., určitě získáš solidní přehled k výběru.

Zdroj: Net