K121212

Na jakou SŠ s průměrem 1,16, když mi moc nejde matematika?

Nejlepší odpověď
Drap

Na jakoukoli. Nikdo z nás tě nezná, nevíme co chceš dělat.

Další odpovědi
cappuccino

Uz se ptas potreti!! Vis ty vlastne, co chces? Rozhodujici jsou prijimacky a navic to budes resit az pristi rok!!

da ny

Obor si snad vybereš, netušíme, čím se hodláš v budoucnu živit.
Je možné, že půjdeš na takovou SŠ, na kterou se dostaneš.
Minimálně příští rok opět vycházejí silné ročníky. A někteří, letos neúspěšní nebo nespokojení na přijaté SŠ, to budou zkoušet znovu. Včetně těch, kteří s výborným prospěchem selhali u přijímacích zkoušek.
Záleží také na úrovni ZŠ. Někde je žák se 2 dvojkami mnohem slabší, než z jiné ZŠ se 3 trojkami (druhá škola je mnohem náročnější a žák má větší znalostí).

Dochy

Vízo se zdá být OK, tak se musíš zamyslet sám/-a co chceš v životě dělat a podle toho zvolit školu. Jestli chceš na lékaře, nechoď na průmku. Pokud chceš dělat lakýrníka, je blbost hlásit se na gympl.