K121212

Na jakou SŠ jít se dvěma dvojkami (a jinak jedničkami)? Je to v 8. třídě slušný výsledek?

Myslíte si, že je mít 2 dvojky z 16 předmětů jinak 1 v 8. třídě je slušný výsledek?
Na jakou SŠ jít s těmito známkami?

Odpovědi
elkon

Vysvědčení OK, ale ty asi nejsi Ok, když nemáš svůj názor co chceš dělat. Snad víš co tě zajímá, čím se zabýváš. Ptáš se cizích lidí, kteří tě neznají a je jim úplně jedno kdo jsi a co jsi. Když sám nevíš, tak se domlouvej s rodiči, ti tě znají nejlépe.