Kepler

Strašně kýchám a přitom jsem neměl rýmičku nejmíň 15 let. Co to?

Každá breberka, co mně vlezla, se nejdřív rozhlídla a pak zdrhla F 16.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Že by nová alergie? Lidské tělo není konstanta, jak si i někteří doktoři myslí.

Další odpovědi
aliendrone

Není čas břízy (jehnědy)? Nenatíral soused nějakým zcela novým ůekologickým" nátěrem nebo tak něco? ;) :D :D

Prý to znamená, že „někdo na tebe myslí“. Což MŮŽE pro tebe být dobrá zpráva, ale v případě (tvojí zásluhou) parohatého manžela bych na tvém místě zkontroloval a vyčistil brokovnici. ;) :D :D

marci1

Je teplo,roste vegetativní aktivita zeleně. Pozor, začala pylová sezóna agresivní břízy! V letošním roce máme počítat s vyšší pylovou aktivitou oproti roku 2020 a 2021. ☹:-))

elkon

Nechci malovat čerta na zeď, ale že by Covid?

ten který je

Že by omikron,nebo deltakron či nová mutace B.1.640.2 IHU?Čtvrtá dávka nutná.

Pepa25

V součanosti normálka. Poslední dva roky jsme žili v takovém skleníku, že imunitní systém neumí rychle zpacifikovat normální nachlazení, které se o nás běžně pokouší v chladnější polovině roku každou chvíli.

zjentek

Copak, došla slivka nebo co?

Přikládám link na mou medicínu>>>https:/­/youtu.be/28Cn-1hmOZQ?t=163

paul1

Mám něco podobného. V mládí jsem trpěl pár let sennou rýmou, potom to přešlo nějak samo od sebe. Teď, na stáří se mi to vrátilo. Možná je to i tím, že posledních 20 let bydlíme v baráku, okolo samé stromy a zahrady, stále něco kvete (teď břízy, zlatý déšť, narcisy, začínají pampelišky), takže přibylo pylů v okolním vzduchu.

Michálek1245

Může to být alergie, ale třeba taky to může být i to, že máte oslabený imunitní systém (což je ostatně jeden z průvodních znaků alergie). Zkuste, jestli vám nepomůže třeba třapatka nachová. Za mě je to fajn věc, kterou užívám dlouhodobě a dokonce i alergie se mi zlepšily. A to mi na alergologii říkali, že si budu muset prostě zvyknout na to, že mi na jaře poteče z nosu.

zjentek

Paul: „stále něco kvete“… 🤦‍♂️ … No twl tak to URČITĚ bude tím, že na světě POŘÁD NĚCO KVETE 🤦‍♂️