Spartaboy

Štítily byste se gerontofila nebo gerontofilky?

Ptáte se jen žen, nebo i mužů, tedy obou pohlaví?

Tedy štítily x štítili?

Odpovědi
zjentek

Jak starý/starýho? To je fuk, nebuď přecitlivělý. (;

Hlada

Když bude umytá, tak ne.

Bobek 2

To je vážná otázka. Pro některé z nich už bych pomalu mohl začít být přitažlivý. Popravdě, spíš bych nemohl uvěřit tomu, že skutečně mohou existovat mladé a hezké gerontofilky / mladí a hezcí gerontofilové, kteří se neštítí nás starších a dokonce je možná i něčím přitahujeme. Takový Goethe se Ulriky, která byla o 55 let mladší než on, neštítil, ale ve sňatku mu jeho (nikoliv její) rodina přece jen zabránila. A pokud je gerontofil sám gerontem, tak nikomu ani nepřijde tak divné, pokud svádí jiné starce / stařenky a zamilovává se do nich – a společensky je to možná i přijatelnější, než když by pořád koukal po mladých.

Arne1

To jako kdyby se do mne zamilovala nějaká mladice ? Oj jooooj !