Avatar uživatele
petra.pv

Stěhování na konci šestinedělí – dá se v pohodě zvládnout nebo je to o nervy a příliš náročné?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4524 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

V nehorším případě se to zvládnout dá, ale rozhodně ne v pohodě. Jedině kdyby někdo všechnu práci s tím spojenou udělal a tebe jen přestěhoval do hotového. To by asi šlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Záleží na spoustě věcí – jaký bude porod, jak ne/klidné bude děťátko, jak šikovného máte manžela…

Pokud budete po těžkém porodu, nevyspalá s věčně plačícím miminkem, radši to odložte.
Můžete už ale být docela v pohodě, všichni přestěhují vše a vy si jen přenesete dítě a kabelku. Takhle se stěhovala moje maminka s mou dvoutýdenní ! sestrou. Sbalili jí dokonce i boty, takže se stěhovala bosa 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

lepší by bylo, kdybys šla z porodnice rovnou do nového …pokud by se to dalo realizovat

já to tak měla do domečku z porodnice a bez starostí o stěhování ,bylo to překvapení

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím, že to neni ten nejvhodnější termín

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Někdo to zvládá v pohodě a jiný ne.
Záleží na organizaci a schopnosti ostatních.
Ale zase to je příjemné, být pak už v novém :).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
malinak812

No po své poslední zkušenosti se stěhováním bych do toho určitě na vlastní pěst nešel. Jedině, že by vám s tím pomohla nějaká stěhovací firma. Věřte mi, opravdu to ušetří spoustu starostí. My se stěhovali na vlastní pěst a bylo to strašné. Pokud se ještě někdy budeme stěhovat znovu, tak určitě nějakou firmu kontaktuji, třeba tato https://steho­vanikoruna.cz/ je prý dobrá.

Avatar uživatele
janbratan

S manželkou jsme taky stěhovali když byla ve stejné fázi těh. Kdyžtak se mrkněte na http://stehovani-profigroup.cz/co-nedelat-pri-stehovani – ať to jde všechno lehce!

před 1613 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek