Kepler

Stávají se vám někdy podobné „šťastné“ série?

Odkládám brýle, ty mi vypadnou z rukou. Jak se je snažím instiktivně zachytit, shodím těžký skleněný popelník plný vajglů, ten mi pochopitelně spadne na nohu. Strašně zařvu a jak sebou cuknu, tak ještě převrátím Bloody Mary na klávesnici. Já se na to vy… Proč šťastné? Nic se nerozbilo a klávesnice to taky přežila. Jupíííí! Co se povedlo vám?

Nejlepší odpověď
Kelt

Dá se to nazvat jako dominový řetěz, jedna věc navazuje na druhou. Určitě by se tomu dalo předejít, ale pořádek je pro primitivy a inteligent má svůj systém. Takže brýle, popelník, Bloody Mary se nerozbily a na klávesnici nic nevyteklo, takže žádné škody. Občas se mi při hledání jedné věci sesype více věcí. Možná je to znamení, varování, kdo ví.

Další odpovědi
dubraro

Když se mi něco takového stane při práci, tak je třeba s ní ihned přestat a nejlépe zalézt do postele a na nic nesahat. Jakýkoliv pokus o pokračování a nápravu by to jen zhoršil.

ivzez

Jj, občas se mi něco (konkrétně si nevzpomenu) podobného také podaří.
Řeším to stejně jako Dubraro.

vas999

To mi připomnělo jednoho právníka, který občas má takové série soudních případů, které pořád prohrává, nebo naopak vyhrává, nebo třeba na střídačku jeden vyhraje, jeden prohraje a tak.
Mě se naštěstí takovéhle „šťastné“ série nestávají, ale občas se mi stane třeba že mi něco (třeba tužka) spadne na zem, a jak ji zvednu, spadne mi zase. Nebo když toho nesu příliš mnoho najednou, sotva všechno posbírám, už se něco válí na podlaze. Ale vždy to nějak došoupu tam, kde to potřebuji. A taky znám takové, co na sebe vylijí půl šálku kávy. Poté to utřou, udělají si kávu a zase ji vylejí.

Mc Merkurion

… ne .. já v ní jedu neustále …