Avatar uživatele
kocickaaa

Stává se vám někdy, že vás na levém boku při spaní bolí srdce?

Obvykle spim na brichu a mam trochu zvedlou levou pulku, ale dneska me z toho dost bolelo srdce, proste se mi zda, ze nemuze tepat.jsem paranoid?co s tim? Muze to byt nebezpecne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4637 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Je známo že spaní na straně srdce není zdravé, stlačuje přívod krve k srdci, myslím, že to rozdýcháš , nebude to nic vážného . Zaměstnej se ,dělej vše jako jindy a nemysli na to jak jsi spala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

celou noc se vrtím, spím na boku, levém, pravém, břiše, málokdy na zádech, chvíli tak chvíli onak.
srdce si nestěžuje. zato postel je ráno jak po útoku ruských kozáků.

;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Vyndej ten nůž z prsou – moc na něm ležíš a potom tlačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

proto vzdy lezim na prave strane:) jednu noc to podle me nijak nevadi. pro srdce je to zkratka vetsi namaha, tzn. cim mene to budete delat, tim lepe pro nej a pro vas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

no nevím, já jsem zase slyšel, že je to nesmysl. Každý mění polohu při spánku naprosto přirozeně i několikrát za noc, ani o tom nemusí vědět – proč by si tělo podvědomě škodilo? Pustil bych to z hlavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Tak tohle se mi díky bohu ještě nikdy nestalo. A to se vrtím v posteli, obracím se na obě strany, záda, břicho.

Spíš se mi stává, že si často v noci něco přeležím a odumírá mi třeba ruka. Jednou jsem si jí tak přeležela, že jsem myslela, že mi upadne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek