Nick42364

Starý rozvod vody na plast?

Hledám redukci na starý rozvod vody v železe a potřebuju na něj připojit kombi rohový ventil. Ale je tam samozřejmě moc velký závit který je vnější.

Odpovědi
elkon

Nic neříkající dotaz. Žádný problém to není, pokud budeš znát rozměry a budeš přesně vědět co chceš udělat.

Mravenec

Hodinový manžel.

paul1

Tady je celkem dobrý výběr:

Zdroj: https://www.to­penilevne.cz/ar­matury-c1659/

Nick42364

Chci tam kolínko a do něj redukci kde půjde našroubovat hadice k baterii.

elkon

Tak kde je problém? Koupíš věci a uděláš to. Nebo ti to máme přijít změřit? Nechápu co zde chceš řešit.

Mravenec

Když to nedokáže, ať si zavolá hodinového manžela. 😀