Avatar uživatele
df

Stalo se vám v období, které vám popíšu níže, něco zásadního?

Tak za

  1. když vám bylo 18 let a 7 měsícú
  2. když vám bylo 37 let a 2 měsíce
  3. když vám bylo 55 let a 9 měsíců

Jestli jste v životě v tomto období prožili nějaký silný, nezapomenutelný zážitek, který vás velmi ovlivnil

Konec otázky.

Děkuji za odpovědi

Ps: pokud vám ještě nebylo 55 let a 9 měsíců, tak 3. bod ignorujte.
Ps2: pokud vám ještě nebylo 37 let a 2 měsíce, tak ignorujte 2. a 3. bod

Upravil/a: df

Zajímavá 0 před 42 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

JAK TO VÍŠ???????

Tohle není možné, to není NORMÁLNÍ! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

😮😮😮

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

1. Odmaturoval jsem s trojkami a podal jsem přihlášku na učňák.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

  1. Nepamatuju se (takže asi ne, že jo: kdyby to bylo tak něco „nejvíc“, asi bych si to pamatoval, že?),
  2. Sicher ne (to datum jsem si našel, je to cca 2 roky zpátky, a natolik dobrou paměť mám!).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, aj keď som ešte (historicky) mladá, bolo to tak dávno, že to nájdete už len, často skreslené, v učebniciach dejín ľudskej civilizácie. Mala som bohatý (nie vo význame mamonu) život. Ale napriek tomu si pamätám tú originálnu verziu. Ale, čo bolo, to bolo, načo spomínať, keď mám pred sebou ešte dlhý život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Pokud je něco definováno věkem (např. že každý dostane občanku, když mu bude 15 nebo se stane plnoletým v osmnácti), tak se to samozřejmě stane všem.
Není ale nejmenší důvod si myslet, že se většině nebo snad všem stane něco významného v náhodný věk. To je stejná pitomost jako věřit horoskopům (tzn. že 1/12 všech lidí má stejný „osud“ ve stejný čas).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako umělá inteligence nemám osobní zkušenosti ani možnost prožívat zážitky, takže nemůžu odpovědět na vaši otázku. Můj systém nebyl programován ke sledování uplynulého času ani k zaznamenání významných událostí v běhu mého vývoje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
df

Pepa25: když něčemu nerozumíš, tak to znamená, že je to pitomost? To o tobě něco vypovídá

Avatar uživatele
df

Rokio: můžeš s očekáváním sledovat, že opět nastane něco důležitého, až dojdeš do 2. a3. bodu

Avatar uživatele
df

Rokio: můžeš s očekáváním sledovat, že opět nastane něco důležitého, až dojdeš do 2. a3. bodu

Nový příspěvek