Rokio

Stalo se někdy v historii České republiky, že někdo podal návrh na zbavení svéprávnosti na svoji vlastní osobu?

Podal kdokoliv návrh na omezení, či zbavení způsobilosti k právním úkonům od vzniku České republiky na svoji osobu?

Odpovědi
Drap

Žádného takového neznám

zjentek

Aby si to člověk mohl dovolit, musel by předně vědět, jak vysoký by na toto pobíral důchod. ;)

Doporučuji shlédnout tento snílek:

https://www.csfd­.cz/film/502384-roman-j-israel-esq/prehled/

Vcelku obdobná tématika ;)

Dochy

Nevím, ale nevylučoval bych to. Pokud někdo rozumnej cítí že ztrácí rozumové schopnosti, mohlo by to být skvělé rozhodnutí i pro něj…