NeřeknuCZ

Stalo se něco ?

Když jsem fotil dnešní zatmění mobilem. Mohlo se s ním něco stát ? Jestli se stalo, jak to poznám ?
Doplňuji:
Někde jsem četl (vůbec netuším zda na tom bylo něco pravdivého), že prý by to mohlo propálit nějaká vlákna či poškodit foťák …

Odpovědi
Daniel16

Co by se mělo stát? Nic. Když fotíš Slunce jen tak, taky se ti s ním nic nestane. V létě ti na mobil taky svítí Slunce pořád a s mobilem se nic neděje.

melanie

Stát by se ti s ním asi nic nemělo. Já fotím slunce furt a foťák mi fotí furt stejně mizerně.