bolak

Stalo se vám někdy, že ste něco vyhodili do popelnice, třeba starou mikinu…

…a za pár dní ste potkali souseda a měl ji na sobě? Nebo ste se zbavili křesla a pak ste šli k někomu na návštěvu a bylo tam, hovělo si v obýváku u televize?

Jak jste/byste na takovou situaci reagovali? Co jste/byste si o něm mysleli? A řekli jste/byste mu to?

Nejlepší odpověď
anonym

Stalo se mi to někdy

Ještě se mi to nestalo,ale doufám,že brzy ano.Ztratilo se mi totiž z pověšeného prádla za domem moje nejoblíbenější triko,které je ale tak neobvyklé,že si ho na někom okamžitě poznám.Pokud tedy neodjelo na někom pryč…:D

Další odpovědi
sevos

Nestalo se mi to někdy

Doplňuji:
Asi bych se dotyčného zeptal.kde to koupil.

anonym

Nestalo se mi to někdy

Doplňuji:
Nestalo se mi to, ale kdyby se mi to i stalo, bylo by mi to fuk, protoža jsem to jednou vyhodila, tzn. že o to nemám zájem a jestli si to někdo vezme, nebo ne, to je fuk, ale já tyhle věci dávám do krabice vedle konťáku, vím, že si to vždy někdo vezme, boty,oblečení, prostě kde co…co je ještě funkční a nechci to

briketka10

Stalo se mi to někdy

stalo už jsem to tu jednou psala, když se ptala jedna tazatelka na pořádek ve skříni, jestli skladujeme oblečení do doby až zhubneme, nebo naopak, nebo kupujeme nové, tak nějak to bylo..
do vedlejší vesnice jsem odvezla pytel s oblečením, obuví i s kabelkami co jsem už nenosila..
po delší době náhle vidím cikánku, jak si vykračuje ve tričku i s kabelkou a náramně ji to slušelo..
mě bylo tričko malé a kabelka byla potrhaná :D

a za další z jiného soudku moje kamarádka se stěhovala a já ji pomáhala balit takový ty serepetičky jako malý vázičky, když jsem jednou měla narozky, pak svátek, tak mi vždy dvě přinesla, dvě jsem si nechala, ale další dvě jsem odnesla k hospodě na lavičku – druhý den byly pryč ! někomu se strašně líbily, ale byl to hrozný kýč – růžový malovaný žíhaný něco – ruka na prstýnky + vázička, no fujtajxl
dnes si zajdem radši na pivo a koupíme si lahvinku vínka..
ptala se a já ji řekla, že Briketka skočila na poličku a dílo bylo hotovo :D

Poklička

Nestalo se mi to někdy

Wang

Nestalo se mi to někdy