hr

K čemu pánům vlastně slouží nátělník a je estetické ho nosit pod bílou košili?

Nejlepší odpověď
led

Biely nátelník pod bielou košeľou je textilný bodygard vášho vonkajšieho vzhľadu. Je etické, aby pán bol v spoločnosti esteticky upravený bez potných škvŕn na bielej košeli.
Nátelník, tričko saje pot a dočasne zabráňuje potným škvrnám na bielej košeli.

Další odpovědi
Kepler

To není věc etikety, ale momentální módy. V éře průsvitných DDR košilí to byla nutnost, dnes už to není u přírodních materiálů nutné. Ale když je někomu zima, proti nátělníkům a jégrovkám nic.

Kelt

Spodní prádlo, nátělník a pod se používá z hygienických důvodů a taky proto, aby člověk neprochladl. Taky to saje pot.

ivzez

Proti gustu žádný …

Ale nosit spodní prádlo s etiketou (cenovkou)
musí podle mne být nepříjemné.
Estetické to také asi moc nebude.

Pepa25

Nátělník (tílko) prosvítající pod košilí IMHO není estetický (stejně jako tako viditelná podprsenka). Když už, tak bílé tričko, u které není vidět okraj uprostřed hrudi, ale je skrytý pod límečkem.

Dochy

Ivzez: Ale slovo „etiketa“ je správně. Etika a Etiketa jsou dvě různé věci týkající se správného chování.
Podle pravidel etiky nelze s partnerem sjednat dohodu, pokud vím, že s ní souhlasí jen proto, že mu chybí podstatné informace a tudíž je přesvědčen, že je i pro něj výhodná (podvod)

Podle pravidel etikety si po sjednání té dohody potřeseme rukou.