Avatar uživatele
adam rambo

Špatné vztahy z matkou

Kdo mi může v životě nahradit matku která mě nemá ráda které na mě nezáleží ? mohlo by mi nahradit matku to že jsi najdu třeba přítelkyni ?

Zajímavá 0 před 305 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Vztahy s rodici nejsou vzdycky idealni. Nekdy staci, si sednout ke stolu a vyjasnit si problemy, nekdy pomuze terapeut.
Matku ti nikdo nenahradi.
V pritelkyni muzes najit oporu, ale necekej, ze ti vyresi problemy s matkou.
Zkus se zamyslet nad tim, proc tam ty problemy jsou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Tak to tedy asi ne. Možná jsi jen velmi špatně vyhodnotil všechny okolnosti. To, žetě matka nemá ráda je velmi málo pravděpodobné­............

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Matku v pravém slova smyslu nic nenahradí, ale přítelkyně ti může umožnit rozptýlení. Když se ale takhle ptáš, tuším, že jsi asi mládě, protože aspoň dorostenec by se neptal a jednal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Matka je jedinečná osoba v našem životě a její role je jedinečná. Je to žena, která nás porodila a vychovávala. Pokud máte špatný vztah s matkou, může to být velmi bolestivé. Nikdo vám matku přímo nenahradí, ale užitečné vztahy s jinými lidmi mohou přinést do vašeho života lásku a podporu, kterou možná od matky nedostáváte.

Přítelkyně může být velkou oporou, ale její role je odlišná od role matky a nemělo by se očekávat, že ji nahradí. Je důležité mít zdravé očekávání a rozdělit roli mezi různé vztahy. V těžkých chvílích mohou také pomoci přátelé, terapeuti, duchovní rádci nebo mentor.

Pokud se vám zdá, že váš vztah s matkou je opravdu toxický a škodlivý, může být dobré se obrátit na odborníky, jako jsou psychologové nebo terapeuti. Mohou vám poskytnout vhled a nástroje k řešení těchto problémů. Snažit se vytvářet pozitivní a podpůrné vztahy ve vašem životě může jen pomoci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek