LekarZChebu

Sousedé jsou pedofilové, vyhrožují 12ileté dceři znásilněním. Jak řešit? Dát jí k babičce, která ale není očkovaná?

Dobrý den, chtěl bych se poradit ohledně toho, jak jednat ve válce, kterou proti mně vedou sousedé. Žiji v paneláku v Chebu a jsem lékař na JIP. Začátek tohoto roku byl naprosté peklo, tady v Chebu zemřel každý přibližně stočtyřicátý obyvatel. V nemocnicích nebyly kapacity, všechny kromě nejhorších průběhů jsme museli posílat domů, kvůli aroganci Čechů, co na všechno serou. Každý den nám umíralo přes deset lidí, nejmladšímu bylo 25 a neměl žádnou jinou diagnózu, byl to zcela zdravý hubený mladík. Nezabíjí to jen důchodce, může umřít každý, hlavně u těch nových mutací. Patnáct zemřelých bylo pod 40. Osobně znám deset zemřelých mladších padesáti let. Jednoho 34letého, který nám umřel na oddělení, jsem osobně znal od dětství, seděl v lavici pět let s bráchou. Neměl žádnou jinou nemoc. Bohužel jsme kontinent debilů. Naopak Austrálie či Vietnam mají pár mrtvých, protože nejsou debilové.

V práci jsem byl šestnáct hodin denně. Sousedi ale každý den od 21 do čtyř ráno měli mejdan. Snažil jsem se jim to vysvětlit, že se musím vyspat, jinak nebudu mít energii a může to stát život člověka. Těm hejskům je cca dvacet let. Začali se posmívat a jeden z nich mi do obličeje vylil pivo. Pokřikovali: „No a co? Nějací důchodci, ať klidně chcípnou, mladí vpřed".

Těch zrůd tam bylo asi 8, tak jsem na ně zavolal policii, tehdy platil zákaz návštěv kvůli pandemii. Ale oni policii řekli, že tam všichni bydlí. Další týden každou noc schválně křičeli: „Doktore, neusneš, ať nějaký důchodce zdechne, aspoň budeme mít menší daně a zdědíme po nich byty." Také mě registrovali na gay seznamku.

Když jsem byl v práci, tak tři z nich přišli do bytu v převlečení za hasiče s tvrzením, že se nám porouchalo potrubí, a moji dvanáctileté dceři říkali, že ji znásilní. To sice neudělali, ale schválně ji donutili vypít půllitr, pouštěl ji porno a řekl ji: „Pozdravuj toho zm*da, Co kvůli nějakým starochům nám brání si užívat mládí". Pak mi na dveře nastěhoval hákový kříž.

Když mi to večer dcera řekla, poté co nám umřelo osm pacientů, jsem se naštval a šel jsem za nimi a mířil na ně brokovnicí. Oni zavolali policii a byl jsem zatčen. Další den nám zemřela želva, leguán, agama, kocour a jednoho psa zachránil veterinář. Ten konstatoval otravu. Mrtví plazi i kocour byli převezeni policii, které je zkoumá. Otrava se vyšetřuje.

Ale co teď? Mám strach ze sousedů, co když něco udělají mojí dceři? Velmi často musí být doma sama. Napadlo mě jí dát k babičce, jenže je jí 65 a má cukrovku a hlavně ještě není očkovaná, protože Evropská unie nebyla schopna nakoupit vakcíny, narozdíl třeba od Chile či Mongolska. Takže když zůstane doma, mohou ji znásilnit sousedi, když ji budu dávat k babičce, může zemřít babička. 65, cukrovka, to je skoro jistá smrt. Co byste dělali?

Nejlepší odpověď
Nassin

Co bych dělal? Nevěřil bych ti ani slovo. Promiň.

Další odpovědi
elkon

Bujná fantazie a navíc, při tom, která skupina už se může registrovat, není problém s očkováním. Já už se chystám na druhou dávku. Takže kecy, kecy.

Malvína

Nechce se mi věřit, že by lékař – člověk vzdělaný, nevěděl, jak se zachovat, naložit se situací. Jako lékař víte, že babička v kategorii 65+ má nárok na vakcínu, a už mohla dávno očkováni absolvovat, když se věkové hranice snižují.
Hlavní otázka je dána, ale spousta omáčky okolo, k jádru věci se dostanete téměř na konci.
Dál to snad nemá cenu komentovat, je to dokonalá slátanina a vaše bujná fantazie.
Apropo – Dvanáctileté děcko nemá nikoho cizího pouštět do bytu. Ale to bych na takových nesrovnalostí mohla poukazovat dál a dál.

ten který je

Ani jsem to nedočetl a musím konstatovat,že máš bujnou fantasii a že jsi mdlého rozumu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Statistika COVID úmrtí za okres Cheb od začátku epidemie do 16.5.2021 podle věku:
30–39 3
40–49 4
50–59 25
60–69 109
70–79 189
80–89 178
90–99 62

LekarZChebu

Tak třeba měl bydliště evidované v jiném okresu. Celostátně je to jinak a zemřely i čtyři děti. Kdo nenosí roušku, nehlásí kontakty, chodí s příznaky do práce…je prostě nebezpečný a měl by být někde zavřený.

Celostátně zemřelí:
0–14 4 (0,0 %)
15–24 5 (0,0 %)
25–34 56 (0,2 %)
35–44 194 (0,6 %)
45–54 634 (2,1 %)
55–64 2 200 (7,4 %)
65–74 7 769 (26,0 %)
75–84 11 216 (37,5 %)
85+ 7 847

LekarZChebu

Doplňte zdroj.

Schluker

Doplnte vy zdroj…

LekarZChebu

Chybí zdroj.

Schluker

Kdyz si clovek chce vymyslet nebo primo lhat, tkvi kouzlo v jednoduchosti. Tohle je tak preplacana pohadka, az je to usmevne :)