ihnedodpovez

Souhlasíte, že koronavirus vysvlékl „vědce“ do naha??

Hlavně, že ti „vědci“ vědí kdo šíří fake news, ale o samotném koronaviru neví absolutně nic

Souhlasíte, že koronavir vysvlékl „vědce“ do naha??

Nejlepší odpověď
led

Koronavíru sa podaril geniálny ťah, ktorý nikto doteraz v histórii ľudstva nedokázal. Ľudia si masovo a dobrovoľne nasadili náhubky!

Nehovorte o vedcoch, že nevedia. Oni predsa bádajú! Nemôžu predsa priznať, že vedia, čím by sa potom živili? Prácou? To snáď nie! Veď to by potom nikto nič neobjavil.

PS. o vyzliekaní vedcov, dobrovoľnom, alebo nedobrovoľnom, nepíšte pred Keplerom a zjentekom a už vôbec nie pred aliendronom, ktorý sa hneď domýšľa a vymýšľa nové teórie.

Další odpovědi
aliendrone

O tom nic nevím, ale doufám, že kdyby se tak stalo u PĚKNÝCH vědkyň, tak mi někdo dá echo! ;) :D :D

annas

Záleží na tom, jak frázi „svléknout do naha“ chápete.

Tato fráze přece znamená, že vědci přišli o všechno, že je někdo o všechno obral, samozřejmě nikoliv o skutečné oblečení.

O co tedy přišli, když jim práce zůstala? Přece český vědec se podílel na vzniku léku, který se použil v Praze.

Vědcům navíc přibyly roušky, ale jak si můžete přečíst, našli „Achilovu patu“ koronaviru.

https://www.no­vinky.cz/koro­navirus/clanek/ved­ci-nasli-achillovu-patu-koronaviru-40319515

Ametyst

Koronavirus vysvlékl globalizmus do naha. Budeme rýt držkou v zemi, ale s čínskou rouškou. 🙂

Roman71

Lidé celosvětově umírají po tisících, čas běží a neustále se řeší kolik to bude stát peněz.. praktická ukázka žebříčku hodnot. Účinný lék na tenhle virus prakticky neexistuje a vědci jsou tlačeni časem, narůstajícími případy úmrtí a mutací viru. Ukazuje se, že jediné, co je účinné, je dodržování preventivních nařízení.

Edison

… kdyby jen vědce… Ještě taky politiky… Hlavně ty opoziční. A teď nemyslím jen ty u nás…

marci1

Souhlasím, pro lékaře ( v době Covid-19) je jít do práce bez ochranných pomůcek stejné jako jít do práce nahý. ☹
https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-koronavirus/642086/l­ekari-se-svlekli-pro-dobrou-vec-bez-ochrannych-pomucek-jsme-jako-nazi.html

Pepa25

Nicneříkající otázka a nicneříkajícíc odpovědi … Ale chápu: hospody jsou uzavřené, není kde si pořádně zanadávat … Na co vlastně?

Edison

Aliendrone, ty znáš Keplera mnohem víc, než já. Ale jak vás tak pozoruji, Kepler ti vědět nedá, spíše lze s velkým úspěchem předpokládat, že bude, jako vždy, soukromničit…

aliendrone

Edison>>> Máš pravdu, je to HAMOUN na ženské. Ještě mi neposlal ani JEDINOU adresu na pořádnou babu. Já mu za to ovšem dělám DĚSIVOU reklamu (ovšem podloženou NEZPOCHYBNITELNÝMI FAKTY!), aby to s nimi neměl tak easy! ;) :D :D