Avatar uživatele
autacek

Souhlasíte s tvrzením, že ženy měly za komunismu lepší sex?

http://www.re­flex.cz/clanek/zpra­vy/81343/zeny-mely-za-komunismu-lepsi-sex-tvrdi-unikatni-studie.html

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 2441 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

ne

Ach jaj, to už bolo tak dávno, v prehistórii… myslím, ten „komunizmus“, ktorý nikdy a nikde nebol. Boli len nižšie stupne – ľudová demokracia a socializmus, ale komunizmus nie. Obdoba, všetko každému podľa jeho potreby bola naozaj len pri zrode človeka.

K článku:
Muži nemuseli pri tom myslieť na to, kde zoženú peniaze na prežitie.

PS
Prekáža mi neprítomnosť možnosti „jiná odpověď“
moje označenie odpovedi nepovažujte za dôveryhodné,
klikám len preto, že nie je iná voľba.

Vážený autacek, polepšite sa!

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

ano

Ano. Zdůvodnění se zdá jasné a logické. Neměli bychom věřit vědeckým výzkumům?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

ano

… a pak, že komunisti za všechno nemůžou …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

ne

Těžko říct. Komunismus je zajímavá teorie ale dosud nebyla nikde úplně realizována. Jestli by v komunismu měly ženy kromě nároku na jídlo a jiné zabezpečení i na pravidelný kvalitní sex jsem se nikde nedočetl. Ale je to možné.

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

ano

S článkem lze jenom souhlasit. Ještě bych dodal, že „zakázané ovoce více chutná“, což souvisí s uvolněnou morálkou dnešní společnosti, nikoliv s rodinou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

ne

Nejsem pamětník, ale mám dojem čím více budou dámy vystrkovat PVC vnady, zadní půlky, předky, kde už chybí jenom vytetovat, kolik má dáma za sebou sexuhodin a podobné nabídky, sexů samců bude ubývat.
Poté při budování komunismu, nebyl pán tvorstva pod takovým tlakem, nýní když třeba vyrube 12200 Kč českých, tak je někdy tak zmožen, že jej sexu dámy již nezvrušují

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek