autacek

Souhlasíte s tvrzením, že ženy měly za komunismu lepší sex?

http://www.re­flex.cz/clanek/zpra­vy/81343/zeny-mely-za-komunismu-lepsi-sex-tvrdi-unikatni-studie.html

Hlasujte v anketě

Odpovědi
led

ne

Ach jaj, to už bolo tak dávno, v prehistórii… myslím, ten „komunizmus“, ktorý nikdy a nikde nebol. Boli len nižšie stupne – ľudová demokracia a socializmus, ale komunizmus nie. Obdoba, všetko každému podľa jeho potreby bola naozaj len pri zrode človeka.

K článku:
Muži nemuseli pri tom myslieť na to, kde zoženú peniaze na prežitie.

PS
Prekáža mi neprítomnosť možnosti „jiná odpověď“
moje označenie odpovedi nepovažujte za dôveryhodné,
klikám len preto, že nie je iná voľba.

Vážený autacek, polepšite sa!

Drap

ano

Ano. Zdůvodnění se zdá jasné a logické. Neměli bychom věřit vědeckým výzkumům?

Mc Merkurion

ano

… a pak, že komunisti za všechno nemůžou …

Arne1

ne

Těžko říct. Komunismus je zajímavá teorie ale dosud nebyla nikde úplně realizována. Jestli by v komunismu měly ženy kromě nároku na jídlo a jiné zabezpečení i na pravidelný kvalitní sex jsem se nikde nedočetl. Ale je to možné.

mosoj

ano

S článkem lze jenom souhlasit. Ještě bych dodal, že „zakázané ovoce více chutná“, což souvisí s uvolněnou morálkou dnešní společnosti, nikoliv s rodinou.

anonym

ne

Kryšpín

ne

Nejsem pamětník, ale mám dojem čím více budou dámy vystrkovat PVC vnady, zadní půlky, předky, kde už chybí jenom vytetovat, kolik má dáma za sebou sexuhodin a podobné nabídky, sexů samců bude ubývat.
Poté při budování komunismu, nebyl pán tvorstva pod takovým tlakem, nýní když třeba vyrube 12200 Kč českých, tak je někdy tak zmožen, že jej sexu dámy již nezvrušují