hapiky

Souhlasíte s tím, že je levá strana obličeje člověka považována za atraktivnější?

Mělo by to být přece u každého jiné.
https://www.sto­plusjednicka.cz/proc-je-leva-polovina-lidske-tvare-pritazlivejsi-ma-sve-vedecke-vysvetleni

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, vzhledem k tomu, že facka se dává většinou pravačkou, tak se přímo nabízí!

Další odpovědi
annas

Do jisté míry ano.

Tvrdí to i Adéla Banášová (příjmení za svobodna), že nechce být fotografovaná zprava, i když uvádí, že je to kvůli nosu.

Stačí se všímat, že vždy je TV postavena tak, aby bylo možné zachytit jen její levý profil.

jáára

Já mám hubu tupou. Je mi jedno kam mě trefí, nebolí.

Lilama

Mě se více líbí má pravá strana, tak nevím :D