marci1

Souhlasíte s papežem, že recept na dlouhotrvající manželství jsou 3 kouzelná slova : děkuji,prosím a promiň ?

http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/papezuv-recept-na-lasku-spociva-ve-trech-kouzelnych-sluvcich/1043595­?utm_source=mo­zilla_cz&utm_me­dium=rss

Nejlepší odpověď
mosoj

Ne, není to pravda. Ty slova nestačí jenom vyslovit, také je musí někdo chtít akceptovat.

Další odpovědi
Drap

S tím nelze nesouhlasit. A netýká se to jen manýelství

anonym

Plně s tím souhlasím už 38 let.

da ny

Člověk, který umí upřímně tato slova používat je jistě i tolerantmí a přístupný kompromisům. Musí být radost s ním žít nebo pracovat :)

zjentek

jo ..akorát to „promiň“ se nesmí používat moc často, jinak vztah stejně neklapne :o

Stingo

Souhlasím, když jsou oba naladěni na stejnou vlnu.

Eva 38

slova pokory? Někdy je nutné naučit se říkat také ne! Což církev zapomíná

arygnoc

ďakuje a prosím používam bežne, bol som tak vychovaný.

prepáč [promiň] sa snažím používať minimálne – proste nečiním, snažím sa nečiniť nič, aby som potom musel to slovko použiť.
ale keď je potrebné ho použiť – nemám problém.

a neplatí to iba pre manželstvo – platí to pre vzťahy všeobecne.

preto som i drapovu odpoveď nominoval.