zjentek

Souhlasíte s názorem, že knihy jsou jen myšlenky vyjádřené písmem, přičemž kdo chce, může si je uploadovat do mozku?

…Bezdrátovým přenosem prostřednictvím očí.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, lze s tím souhlasit.

Další odpovědi
aliendrone

Muehehehe, představil jsem si zjentkovy duševní orgie páchané nad hlubokomyslnostmi obsaženými v telefonním seznamu. 😉 😁 😁

Ve skutečnosti je v knihách vyjádřených myšlenek pomálu, zpravidla se omezují na popis. S vyjímkou kuchařek, které jsou seznamem MŇAMKOPISŮ. 😉 😄 😄