sonny ericsson 530i

Nemůžu nikde najit manual na tento telefon a potřebuju zjistit,proč mi neustale v telefonu sviti v levem rohu zelené telefonní sluchátko a jednička.Jestli to tak ma být a nebo to můžu nějak zrušit.Dík

Nejlepší odpověď
beer

Znamená to linku 1.
SE má linku 1 a 2 a je to k tomu, že někteří operátoři poskytují službu dvou samostatných čísel na jedné simkartě. V nastavení telefonu pak můžeš přecházet z jednoho čísla na druhé.
Nech to tak.

Další odpovědi
DDarent

http://www.so­nyericsson.com/cws/sup­port/mobilepho­nes/troublesho­oting/2.1213/k530i?­cc=cz&lc=cs

už je nastavenej telefon, takže zadej kategorii......