opilyfrantis

Smrdí jí jako ryba! Co s tím? Rozchod?

Smrdí ji jako ryba! Co s tím? Rozchod?

Nejlepší odpověď
Edison

Když se na tohle ptáš, tak ano. Takový vztah nemá cenu.

Další odpovědi
autacek

Ne, chce to dezinfekci. Bohužel ta je teď nedostatkovým zbožím, tak zkus nějaký LACTACYD.

Ostatně žena má i jiné kvality než dole dírku, no a teď když bude trendy respirátor, je i tohle řešení.

dudu

Ve filmu USA z roku 1970 Hlava 22 můžeš vyslechnout tuto repliku: „Pouze dvě věci na světě jsou cítit jako ryba, ale jen jedna z nich je ryba“.

agentpv

A co když je to množství sekretu, protože ji strašně moc vzrušuješ?

Kryšpín

Může být zanedbaná bez dlouhodobého provozu a tím pádem obrostlá mechem.

Hufnágl

Copak, štípou tě oči?

Kelt

Ale ryby jsou zdravé. A měly by se jíst. Tvarůžky taky smrdí a co. A zkus změnit polohu a doporuč jí zvýšenou hygienu intimních oblastí.