Avatar uživatele
anonym

Smim se s vami rozloucit ?

Odjizdim na 100 dni na dovolenou. Procestuji 5 kontinentu , pokud nenastane zmena , tak 28 statu po cele zemi . Navstivim jak velmi bohate zeme, tak i velmi chude.
Cestuji takhle uz pres 20 let. A mivam velmi ruznorode dovolene. Nekdy nas je 5 lidi na 1 kokosovy orech na den… , nekdy navstivim samany , ale i krale …,
verte mi tedy , ze pokud zde o necem pisi , mam to nejen vyctene, ale i z vlastni zkusenosti .
Premyslela jsem dlouho o tom , jestli vam tohle tady napsat. Nekdy mam i pocit " provinilosti ". Ale pak si rikam proc. ? Jen proto, ze se mi dari dobre . ?
Nechci se rozepisovat v cem a jak podnikam. Platim dane uz pres 20 let , nejsem lekarka , ani v politice … a proto vim, ze podnikat se da i se zakladnim vzdelanim .
I kdyz vim, ze zacinat dnes je tezsi, nez po revoluci. Ale i tak mam v okoli spousty lidi, kterym se dari.
Mejte se tu hezky, vratim s epresne na Velikonoce, obcas sem po vas " ockem nakouknu " , neperte se tady.
Kazdy si zde preberte moje miniodlouceni po svem.
Preji vam vsem do Noveho roku vsechno nejlepsi , hlavne zdravi ( mosojovi zvlast , dejte se nam do kupy, casto na vas myslim a budu myslet i na ceste ).

  • iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 24Pro koho je otázka zajímavá? Otázku hodnotilo 24 uživatelů jako zajímavou, zde je prvních 20: kropitko, ten který je, anonym, kenyrts, annas, dudu, vagra, aramah, GM, iceT, Andělé, johana 56, chudst, hanny 2, tom004, Jikra, barnajka, Alesh, Drap, lukas.zmizik před 4502 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Co na to říct?
Snad jen šťastnou cestu…
Myslím,že bez Vašich vtipných odpovědí tady bude docela smutno.Ať se na cestách daří.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Milá -iv-!Přeji Ti šťastnou cestu,spoustu nových zážitků a někdy si na nás vzpomeň!Budeme se na Tebe těšit!Zdravím,H.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Milá -iv-,
zrovna před chvilkou jsem si na Vás vzpoměla,že dnes odjíždíte a cítila jsem v kostech Vaše rozloučení s námi na Odpovědích…
Jsem ráda,že jsem Vás mohla stihnout,o svátkách jsem tu jen na kratičký skok,tak mě to hřejě..
Přeji Vám štastnou cestu,pěkný pobyt a štastný návrat.Na Vás se pozapomenout nedá,pro mě a myslím,že nejen pro mě,tu s námi stále budete…
Do Nového roku přeji jen to nejlepší a jen Vy sama nejlépe víte,co byste si přála.Tak at se Vám to splní! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Vše bylo řečeno, já snad jen dodám, že v tomhle vás velice obdivuji, já jsem na tohle moc velký srab, já si raději cestuji jen tak po okolí. No do letadla bych vůbec nesedla, loď bych taky nezvládla, no a jezdit všude autem se prostě nedá, tak já jen tak okolo komína,,, 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

  • iv-,šťastnou cestu,hodně zážitků,šťastný návrat,také přeji úspěšný a krásný rok 2012.Kdyby "náhodou"byl tím (často probíraným) rokem posledním této planety,byla jsem ráda,že jsem tě poznala,tak ahój!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

a pojede se autobusem? jinak hezkou cestu, hromadu zazitku a fotek a stastny navrat.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Milá -iv-,
přeji ti, ať žádná změna nenastane a ať si „dovolenou“ perfektně užiješ! 🙂 Škoda, že mě nemůžeš vzít s sebou (třeba do batohu 🙂..

Každopádně i Tobě vše nejlepší do Nového roku. 🙂 Ať ti vše dobře dopadne..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Okamžitě a střelhbitě bych jel s vámi.Byl bych vážně hodný,vůbec bych nezlobil,pravidelně se i myl,poslouchal bych, a tak.....
No.
Mějte se hezky,vraťte se.Živá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Jak já ti, -iv-, závidím…ale jen v tom pozitivním smyslu slova, samozřejmě!!! :)
Máš před sebou cestu, o které já ve skrytu duše sním už dlouho…
Víš, většina mých kamarádů si pod pojmem ‚ideální dovolená‘ představí 2 týdny strávený válením si šunek na pláži u některýho z evropských moří. Ani nějak nemají potřebu poznávat místní památky, kulturu…bohatě si vystačí s tou pláží, hotelovým bazénem a hospůdkama.
Nechť mi kamarádi odpustí, ale občas si ťukám na čelo, jak můžou být tak strašně přízemní a jednoduší… Proboha, jaký má smysl trmácet se takovou dálku a utrácet takový nekřesťanský peníze, abych tam pak dělala věci, který můžu dělat i tady u nás..a zadara?? Nechápu, nerozumím.
Já kdybych se dostala někam, kde to neznám, chtěla bych z toho vytěžit maximum – oběhnout co nejvíc památek, poznat místní kulturu, zvyky i tradice…prostě nasávat ducha místa.
Na houby je to blejskavý pozlátko, co lidem servírují cestovky.. Ty nejopravdovější zážitky zažiješ jenom cestováním na vlastní pěst.. A budeš muset jít o kousek dál než k hotelovýmu bazénu..dál od centra města, pryč od hlavních turistických tras.
Jenže chce to jedno: slevit trochu ze svýho pohodlí, nemít ‚strach‘ se ušpinit, mluvit s ‚prostými domorodci‘, spát na seně, jíst holýma rukama, konávat potřebu v bojových podmínkách…zkrátka vyrazit na venkov a periferii, kde sice život není tak oslnivě zářivý, ale zato je OPRAVDOVÝ :)

Přeju ti OPRAVDOVOU spoustu opravdicky OPRAVDOVÝCH zážitků z OPRAVDOVÝHO svě­ta…

…a vrať se nám v pořádku zpátky, ty trdlo :))

PS: Jak bytostně nesnáším zdrobnělinečky, tak si teď jednu použiju s chutí:
Budeš nám tu MOOOOOOOOOOOO­OOOOCINKY MOC chybět :/
Fňukynky fňukynečky fňuk :'(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Přeji všechno nej. do nového roku i na cestě,odpočet mám nastavený. Po cestě ať Tě opatruje matka příroda a dobří lidé. Mnoho krásných zážitků,šťastný návrat,a za 100 dní ahoj.Jo,a to občasné „nakouknutí“ bude příjemné. :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Příjemné zážitky a šťastný návrat domů!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Užij si to naplno, a zase se nám vrať. Šťastnou cestu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Drahá snoubenko, málem jsem se měl též nalodit jako asistent controling of engine room, ale když mi sdělili, že Costa Deliziosa disponuje komfortním internetovým spojením se světem, prohlašuji tímto, že zůstávám oddán a věren po tvém boku do konce našich dnů.
V duchu budu stále s tebou a oceňuji tvůj dodatek k závěti. Po dobu tvého dočasného odloučení jsem hotov k veškeré provozní a prokurní podpoře tvých podnikatelských aktivit.
Doplňuji:
P.S. Ani nevíš jak nám všem budeš chybět, neboť ses nesmazatelně vryla do našich srdcí.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
773038948

No co,)) já vam popřeji taky štastnou cestu!:))) Dávejte na sebe pozor !:-)a at se vam daří,tešíme se až vas tady budeme mít zpět!:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

At Vás provází ve světě mnoho štěstí!Budte opatrná a dávejte pozor na hady,štíry,lvy,led­ní medvědy a lidožrouty.Užijte si to,ze srdce Vám to přeji.Štastnou cestu a vratte se nám v pořádku!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Copak rozloučit, ale hlavně se vrátit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dobrý vietor do plachát!
PS.
Spomínam na nášho turistu Jula Satinského:
" Každý cestovateľ musí mať so sebou fľašku poslednej záchrany". Posielam vám na cestu virtuálnu Satinského slivovicu poslednej záchrany.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Přeji bezpečnou cestu,pevné zdraví,hodně skvělých zážitků a úspěšný návrat se spoustou užitečných informací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

tak štastnou cestu a hlavně se nám v pořádku vrat at už zase můžeš psát,ale vlastně kdo nám bude tady odpovídat a psát

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Ale neeeeeeeeeeeee, toto je nejsmutnější den těchto Vánoc! ☹ Přivezeš mi kokosa? 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Já bych si dovolil taky do nového roku popřát jen to nejlepší a ať tě na tvé pouti světem provází anděl strážný.Šťastnou cestu a ještě šťastnější návrat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Tak už konečně vím,odkud pramení tvé pozitivní myšlení.Šťastná to žena…
Přeji hodně zdaru a štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A co takhle Internet sbalený na cesty, aby jsi mohla reagovat na nové otázky? Asi ne, chceš si odpočinout – chápu.
Přeji šťastnou cestu a hodně nových zážitků a ve zdraví se nám vrať zpět!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Moje mila zlata Barnajko. 🙂
I ja jedu organizovane , tentokrat trochu luxusne , ale mam za sebou dovolene v pralesech , na severnim polu , na Safari v Keni , s baglem na Sri Lance , spani v chatrcich , kde moji spolubydlici byli pavouci, stiri , svabi a jesterky … 🙂
Jednou tak a jednou zase tak .
Prestoze jedu organizovane , obcas i na 3 dny odjedu soukrome ( navstivim Samany v Mexiku ) … mam spoustu casu pro sebe.
Pak vam to vypisi. Chtela jsem az pak , bohuzel jsem nekomu napsala plan cesty drive , ktery toho vzdy rad vyuzije , jen aby se ukazal, co on vsechno vi.
Muj plan zna uz hodne zde uzivatelu a nikdo toho dodnes nevyuzil, nezneuzil.

Mejte se krasne a nedavno jsem vam v jedne diskuzi napsala, ze bych vas brala za nevestu . Mam 2 syny , ale momentalne jsou oba stastne obsazeni. Ale kdo vi … 🙂

  • iv-

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

A že jsem ten blázen do hudby..dovolím si na cestu přidat dvě písničky.
Kdyby to bylo na mě, vyhlásila bych je hymnami všech cestovatelů :)

http://www.you­tube.com/watch?v=y­kU8s-o5oEw

http://www.you­tube.com/watch?v=A0NpJ7m­cfPo

Šťastnou cestu naše nejzlatější -iv-!

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Barnajko, uz nemam cas si poslechnout , snad az se vratim. 🙂
Pohlidejte mi tady s andele a ostatnimi annas , at se do ni nikdo neobouva . At ted myslim kohokoliv. Ja si to s nim ev. pozdeji vyridim.

  • iv-

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Iv, nejsem dnes u počítače, protože přijela dcera s rodinou. Jen jsem nakoukla a přečetla si Vaše rozloučení. Bidete mi chybět, byla jste mně totiž velkou oporou… Čas běži rychle, proto věřím, že s příchodem jara se opět na Odpovědích uvidíme. Vy začnete tam, kde jste skončil, a podělíte se o své zážitky. Mějte se opravdu moc hezky. Díky za vše.

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vas mam annas nejradsi a verte mi, vy uz vubec nejste slaba jako drive. Naopak , obouvaji se do vas jeste slabsi. Vyciti , ze na silnejsiho nemaji , tak alespon to zkousi , jestli jeste nekdo neni slabsi nez on sam.
Preji vse nej. A vratim se. -iv-

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

A já bych nebyla dobrá partie…tak jen ať se páni synové radši drží svých slečen zuby-nehty :)

Jenom mě štve, jak spolehlivě pracuje zákon schválnosti: zrovna dneska, když bych se tu ráda víc rozkecala, musím s odpovědí spěchat, protože za chvilku má přijet brácha a mrknout se nám doma na elektriku – polovina zástrček najednou nejede vůbec, ta druhá zas vyhazuje pojistky :D Budu muset za chvilku vypnout počítač a nevím, kdy se sem zas dostanu :(
Ale věř -iv-, že každý den si na tebe vzpomenu a sama sobě si položím otázku:
„Copak ta -iv- asi dělá…kdepak asi zrovna je..a kampak směřuje…a jakpak se má…“

…a zároveň s touhle otázkou zapnu v kebuli svůj ‚telepatický senzor‘ a na tu dálku ti pošlu milion srdečných pozdravů!
Slibuju, že fakt každý den, že ani jednou nezapomenu!!! :)

Měj tu nejšťastnější cestu a moc si to tam ve světě užij!!!!

PS:Nedávno tu dudu položil otázku, kde všude jsme zanechali svou stopu..
Ty máš teď jedinečnou šanci udělat tolik svých ‚ťápot‘!!! Tak tu příležitost nepromarni a ťápej, ťápej, ťápej všude, kde to jen půjde…

PPS: Nejdelšího trvání mají stopy ‚vyšlápnutý‘ do lidských srdcí :)

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je OK, žes v závěru svého rozmýšlení vložila toto rozloučení, sám jsem ti radit totéž a myslím, že si to zdejší komunita po těch společných 10 měsících přinejmenším zaslouží.

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl, me jste nic neradil, alespon si to nepamatuji. V zivote jsme se nevideli, ani neslyseli a v mailech , kterych bylo asi za poslednich par mesicu 5 jsme si jen prali na Vanoce.
Doporuciji vam , precist si dnesni moje 2 maily. -iv-

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Oprava – sám bych radil totéž.
Maily přečteny a reagováno.
Ale, že si to zdejší uživatelé zaslouží, s tím snad lze souhlasit, ne?

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Urcite ano. Vzdyt jste sam ted napsal, ze jste si moje 2 maily precetl, kde jsem vam psala .. kopiruji :
Chtela jsem to napsat az se vratim a dodat fotky.
Dodavam jen , ze cesta se mi prubezne meni. V Mexiku 2 dny ubrali , pridali 2 dny v San. Fran. , tak pak napisi , az se vratim.
Ted vim , ze dodam fotky vsem , kdo o to bude mit zajem , krome vas. -iv-

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Naštěstí dokáži rozlišovat mezi virtuální fikcí a realitou. Takže přeji mnoho úspěchú dalším náhradníkům – rynek (kenyrts), arygnoc, Alesh, fcoop, mosoj a dalším.

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

?? Oni ale nejsou nahradnici. Oni byli vzdycky pred vami. !

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nevím kdo tady tedy rozehrál hru na zásnuby?
Ale stejně je to vše pomyslná fabulace nemající valnou váhu.

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Doktore,už přestante.

  • iv- štastnou cestu:-)

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Sorry, ale já to nezačal a nechtěl jsem se přece nikoho dotknout, dokud jsem hrál podle scénáře, bylo to OK, pak se nadsázka vymkla, to se někdy stává. iv samozřejmě přeji šťastnou cestu a že nám bude chybět, jsem myslel opravdově.

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek