sabiness

Slyseli jste o tom ze byly nalezeny na Měsíci kosti lidskeho těla?

Nejlepší odpověď
www

Neslyšel, nečetl.
Podobné info většinou šíří zastánci různých konspiračních teorií a není jich málo 😉

Další odpovědi
anonym

Je to pravda?Spam?-Nicméně lidstvo teprve začíná vesmír objevovat. Jsme jen přistěhovalci v tomto obrovském a neprozkoumaném světě. Mnozí věří, že ve vesmíru existuje mnoho dalších civilizací vedle naší civilizace.

Říká se, že Američané utajili mnoho informací týkající se objevů na Měsíci. V roce 1988 významný čínský úředník, Mao Kan, člen národního vesmírného programu, představil obrazy lidské stopy na měsíčním povrchu. Oficiálně uvedl, že obdržel informaci od spolehlivého zdroje a obvinil Američany z utajování informací. Fotky byly datovány z 3. 8. 1969 – dva týdny poté, co Armstrong a Aldrin vstoupili na povrch Měsíce 20. 7. 1969.

15. 3. 2009 přinesl New York Times další senzaci. Stejný čínský úředník uvedl, že získal více než 1000 tajný fotografií NASA zachycující nejenom lidské stopy, ale i lidskou kostru na povrchu Měsíce. Některé z kostí v kostře chybí. Lidské tělo muselo být shozeno na Měsíc z cizí lodi, přičemž mimozemšťané si ponechali vzorky tkání pro výzkum.

Fotky byly pořízeny měsíční sondou. Absence vzduchu umožňuje zachycení drobných detailů z lunární oběžné dráhy. Fotografie kostry byly velmi jasné.

Zdroj: internet

arygnoc

něco o tom je v článku (viz odkaz)

Zdroj: www.cez-okno.net/clanok/ivo-wiesner/mesic-plny-tajemstvi-3?page=5

Drap

Považuji to za nesmysl

lexx

A může mi někdo říct jak na Měsící dojde k rozkladu organismu (kůže, svaly, orgány, cévy) když tam chybí atmosféra, vlhkost a hnilobné bakterie ? Asi se autor inspiroval sci-fi filmem Moontrap (Měsíční past) sežeňte si a uvidíte.