poa.li

Jak jste na tom?

Odpovědi
Elk

Jsem spokojený (á)

Dá se říctm, že jsem spokojen, něco by to ještě chtělo, ale nemůžeme chtít vždy všechno.

dudu

Jsem šťastný (á)

zmimi

Jsem šťastný (á)

Terryle

Nejsem nespokojený (á)

chybí mi „nejsem nešťastná“, to je něco jiného než být šťastná.
Vyloženě šťastná momentálně nejsem, ale rozhodně ani nejsem nešťastná. Spokojená taky tak úplně ne, i když si za to můžu sama. Takže si nestěžuju.
Nejsem nešťastná a nejsem nespokojená. Oblečená – neoblečená přechytralá horákyně.

quentos

Jsem spokojený (á)

panenka

Jsem spokojený (á)

aramah

Jsem šťastný (á)

Jahoda

Jsem šťastný (á)

Aším

Jsem spokojený (á)

nic extra

ReHu

Jsem spokojený (á)

terry

Jsem spokojený (á)

Není důležité, kde jsem a jak jsem na tom teď. Důležité je, kam jdu.

anonym

Jsem šťastný (á)

GM

Jsem nešťastný (á)

Mousinek

Jsem šťastný (á)

jsem štastná, že nejsem neštastná

DusanOrlik

Jsem spokojený (á)